• Головна
  • У Тернополі учасників бойових дій депутати позбавили законного права на землю
10:15, 4 серпня 2015 р.

У Тернополі учасників бойових дій депутати позбавили законного права на землю

Понад сотню тернополян, які брали участь у бойових діях, депутати позбавили законного права на земельні ділянки. На сесії міської ради їм просто було лінь натиснути кнопку під час голосування.

Олександр Жовтонога пройшов дві війни. У складі миротворчої місії ООН він брав участь у бойових діях в Анголі 1996 року та в Косово у 2001-ому. Нещодавно товариші по зброї зі Львова розповіли чоловіку про можливість отримати землю за бойові заслуги, однак пана Олександра та ще 112 осіб депутати тернопільської міськради вважають «нижчим сортом».

–       Прочитав в інтернеті Закон про статус учасника бойових дій. Виявляється, маю право на земельну ділянку під забудову, для садівництва тощо. Спершу я хотів би отримати ділянку згідно цього закону під будівництво. Зібрав документи, список яких мені дали в земельному відділі. Згідно процедури, мав отримати відповідь від центру надання адміністративних послуг, – розповідає БезТабу пан Олександр.

За кілька місяців у центрі ветерану повернули його документи із відмовою. Коли чоловік спробував з’ясувати її причину, почув шокуюче:

–       Жіночка у міській раді, сказала мені дослівно: «Ну розумієте, депутати Верховної Ради теж часто не голосують. Так сталося, вони просто не хотіли голосувати». Я питаю: «Вони були на сесії?». У відповідь: «Якби їх не було, то б і сесія не проводилась».

«За» проголосувало 12 чоловік, утрималося – 2 , а решта голосування проігнорувало. Чоловік згідно рекомендацій працівниці міської ради написав звернення на ім’я Сергія Надала з проханням дозволити йому бути присутнім на наступній сесії.

–        Чому голосування було провалено цікавить не лише мене, а ще 112 чоловік, чиї звернення не були прийняті депутатами з невідомих причин. Я б хотів, щоб  вони оголосили список, кому вони відмовили, щоб вони зібрали цих людей і пояснили свою поведінку. Їх обирали для того, щоб вони голосували або не голосували, чітко висловлюючи свою позицію з відповідальністю за свої слова, – додає пан Олександр.

Міська рада є колегіальним органом, тому звернутися до суду чоловік не може, однак як пересічного тернополянина його цікавить: чим же на сесіях займаються доблесні  чиновники?

Юристи у таких випадках радять лише запастися терпінням і «засипати» міські ради зверненнями, доки ті не будуть прийняті. До впровадження адміністративно-територіальної реформи іншого інструменту примусити депутатів робити свою роботу не існує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #земельна ділянка #учасники бойових дій

Коментарі

Оголошення
live comments feed...