• Головна
  • Тернополяни створили канал розвиваючих мультфільмів
12:30, 4 серпня 2015 р.

Тернополяни створили канал розвиваючих мультфільмів

У січні цього року Тернопільський благодійний фонд “MagneticOne.org” в рамках проекту “Освіта дитини XXI століття” створив велику базу навчальних мультиплікаційних фільмів, зібравши на своєму каналі YouTube більш ніж 800 мультфільмів, спрямованих на розвиток та навчання дітей різних вікових категорій.

Результат не змусив себе довго чекати - на канал вже підписалися понад 6 тисяч користувачів.

Зі слів керівника фонду Руслана Савчишина, поставлене перед фондом завдання було не з простих, адже на сьогоднішній день досить важко знайти якісний продукт (тим більше українського виробництва), який би задовільнив високі вимоги професійних дитячих психологів фонду. Саме тому, більшість проектів, які розмістив в своїй базі фонд, зроблені англійською, і потребують від спеціалістів проекту їх адаптації на українське підгрунтя, перекладу на українську мову.

Не зважаючи на таке складне завдання пошуки українського виробника принесли бажаний результа- із сотні тисяч різноманітних дитячих анімацій спеціалісти відмітили незвичайний проект - “Магічні Кулі” (“Magic Balls”), також розміщений в YouTube, який створила студія "Primus Animation". Оригінальність цього проекту полягає в тому, що в кожній короткій стрічці (1-2 хв) на екрані під веселу музику звичайні пластилінові кульки виліплюваються у якийсь предмет чи тваринку. Сам канал та проект був створений англійською, але яким же здивуванням було для фонду взнати, що команда, яка створила студію та просуває проект - це наші звичайні українські хлопці.

Зацікавленність дитячого фонду у співпраці зі студією Primus Animation очевидне - мультики, зроблені нашими співвітчизниками, створені не тільки для забави. Вони допомагають навчити дитину багатьом речам одночасно - кольорам, розпізнаванню тварин, предметів та об’єктів, які дитина самостійно, або, що набагато краще, з батьками, може виліпити з пластиліну.

Психологи Фонду оцінили високий потенціал розвиваючих пластилінових анімацій «Магічних м’ячиків» (“Magic Balls”) і підтримали ідею подальшого співробітництва зі студією з метою створення нових серій на засадах сучасних педагогічних та психологічних розробок навчання дітей.
Новоспечена українська студія не збирається зупинятися на досягненому. В планах хлопців завершити перший сезон, який вже відзнято та дуже скоро буде викладено на канал, та перейти до розробки другого, ще цікавішого, який дозволить діткам у ігровій манері вивчати цифри, а згодом й алфавіт.

Розвиваючі мультфільми для дітей віком від 1 до 4-х років зі зворотнім зв`язком - можливістю одразу на практиці навчати дитину ліпити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мультфільми

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...