• Головна
  • На реконструкцію тернопільського перинатального центру виділили 25 млн гривень
19:00, 4 серпня 2015 р.

На реконструкцію тернопільського перинатального центру виділили 25 млн гривень

На реконструкцію пологового корпусу КЗ ТОР «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» із державного бюджету виділили 25 млн  грн. Перелік необхідних робіт, які виконають цього року,  обговорили під час робочої наради, яку провів 4 серпня перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Першочергового проведуть роботи щодо забезпечення корпусу джерелами теплоенергопостачання та водопостачання. Також у планах устаткування системи вентиляції.

«Ми відмовляємось від дорогих матеріалів, натомість ефективно використаємо альтернативне обладнання та наявні ресурси, - зазначив Іван Крисак. – На даний час потрібно оперативно попрацювати над кошторисною документацією та розпочати роботи. Наступним етапом стануть загально-будівельні роботи. Пацієнти та медичні працівники пологового корпусу повинні бути забезпечені належними умовами обслуговування. Адже цей заклад – є «колискою життя».

Під час наступної наради 6 серпня представлять повний перелік робіт щодо проведення реконструкції. Після оформлення проектно-кошторисної документації розпочнуть тендерну процедуру. Роботи планують завершити до кінця року.

До слова, Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» єдиний в області заклад охорони здоров’я ІІІ рівня з надання високоспеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим з групи високого ризику, що потребують високої інтенсивності лікування на основі використання сучасних перинатальних технологій.Р еконструкцію закладу, яку розпочали у 2012 році, згодом припинили. Від 2013 року роботи не проводились.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реконструкція тернопільського перинатального центру #25 млн гривень

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...