• Головна
  • Лемки подарували Петру Гадзу пісню (фото)
09:13, 5 серпня 2015 р.

Лемки подарували Петру Гадзу пісню (фото)

Монастириський yародний лемківський хор «Яворина» подарував голові наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петру Гадзу лемківську пісню.

Так музики віддячили аграрію та народному депутату України Миколі Люшняку за допомогу, яку вони неодноразово надавали хору.

«До мене звернувся Монастириський лемківський хор, аби я допоміг їх добратися на батьківщину. Звісно, що відмовити я не зміг, тому на знак подяки музики запросили мене на Лемківську варту, де зі сцени подарували мені пісню. Для мене надзвичайно приємно було  побачити своїх друзів, які співають у  цьому хорі. Адже після закінчення музичного училища я рік  працював у Монастириській музичній школі. Тому дякуючи за теплий прийом я також подарував їм куплет лемківської пісні – «Фурман я си Фурман», - розповідає Петро Газд.

Також зі сцени  голову  наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» привітав лемківський хор села Підзамочок. Адже не зважаючи на те, що Петро Іванович працює у аграрній сфері, все ж він заходить можливість щомісяця виплачувати хористам з села Підзамочок заробітну плату.

«Два роки назад лемківський хор села Підзамочок привітали всіх аграріїв на Дні поля. Всі були в захваті від виступу, більше того хористи зізнались, що хоч вони аматори та, на жаль, не мають жодної підтримки з боку вдали. Оскільки вони зробили такий подарунок для всіх аграріїв я вирішив також подякувати кожному хористу. Відтак вже два роки 40 працівників хору щомісяця отримують заробітну плату. На Лемківській варті вони також мені за це подякували».

Окрім цього за сприяння Петра Гадз всіх гостей Лемківської варти розважав лауреат і переможець багатьох співочих конкурсів, учасник популярному телешоу «Голос України» та переможець проекту «Битва Хорів» Розстилав Крушина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лемки подарували Гадзу пісню
Оголошення
live comments feed...