• Головна
  • Університети Тернополя завершили приймати документи абітурієнтів
12:30, 5 серпня 2015 р.

Університети Тернополя завершили приймати документи абітурієнтів

2 серпня вищі навчальні заклади України завершили приймати документи абітурієнтів, які вступають у виші на основі повної загальної середньої освіти та подають  результати ЗНО. Рейтингові списки оприлюднять не пізніше дванадцятої години, шостого серпня. Далі абітурієнти до десятого серпня повинні подати оригінали документів.

Прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів приймальні комісії завершили другого серпня. Цього року вступники подавали документи як і раніше у п’ять вищих навчальних заклади на три спеціальності в кожному, тобто всього п’ятнадцять заяв. Розставляли абітурієнти цього року й пріоритети. І хоча в приймальних комісіях наголошували, що змінити пріоритет після документів подання у виші буде неможливо, охочих це зробити було чимало. Наразі вступники чекають на списки рекомендованих осіб для зарахування на державну форму навчання, передає TV4.

Списки рекомендованих для зарахування єдина державна база освіти може надати вузам і швидше шостого серпня, їх одразу ж оприлюднять, каже Володимир Кобельник. Далі абітурієнти мають подати оригінали документів, зробити це можна буде до вісімнадцятої години десятого серпня. Зарахування, на відміну від попередніх років, відбуватиметься в одну «хвилю», а додатковий набір на бюджетну форму навчання, якщо це буде потрібно, здійснять серед тих абітурієнтів, які написали заяву «на контракт».

– Міністерство дає роз’яснення, що у випадку недозаповнення державних місць, до 12 серпня надається рекомендація з числа, хто подав оригінали на платну форму в залежності за рейтингом. Там виходить одна доба. Тому порада абітурієнтам, щоб вони подали оригінали за рекомендаціями наданими Міністерством, за їх конкурсним балом і за пріоритетами, які вони вибирали при подачі документів на той чи інший напрямок підготовки, – каже Володимир Кобельник.

Неабиякою популярністю серед абітурієнтів цьогоріч користується подача заяв на вступ за допомогою електронної системи. В Тернопільському національному технічному університеті таким чином заяви подало понад 5 тисяч вступників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Університети Тернополя #приймати документи абітурієнтів
Останні новини
ТОП новини
"Сотні тисяч чоловіків будуть покарані, таких різких заходів від ТЦК ухилянти не чекали": 4 можливі наслідки і мобілізація
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Зняли більше 120 тисяч гривень": у Тернополі виконавча служба зняла гроші, які надійшли матері за загиблого на фронті сина
Оголошення
live comments feed...