16:30, 5 серпня 2015 р.

Одні смітять - інші прибирають

Частині наших людей, на жаль, бракує поваги до природи, вихованості та особистої відповідальності. Яскравий приклад цьому — засмічені місця відпочинку в парках Тернополя та на околицях міста.

Але, на щастя, є серед нас й такі громадяни, яким “корона не падає” аби прибрати після когось. А що робити? Можливо хоч таким прикладом вдасться трохи присоромити “поросят” та відкрити їм очі на ту проблему, яку самі й створили.

Вже вдруге, від початку літа, учасники  ГО "Центр комунікаційних студій" провели толоку. Цього разу прибирали засмічену зелену зону біля ТРЦ «Подоляни». Вона популярна для відпочинку.

- Чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять, - каже один з учасників толоки Ірина Вівчар. - Це ніби і “заїжджена” фраза, але вона актуальна! Кожен повинен бути свідомий в тому, що саме від нього залежить чи зможем ми стати екологічно чистою, європейською країною. Чистота міста рівнопропорційна культурному рівню людей.Ті купи сміття, які побачили та прибрали, показали, що окремі люди все ж таки поводять себе як свині. Невже так важко забрати своє сміття із собою?

Загалом учасники толоки назбирали велику купу сміття, це зокрема 20 пакетів по 160 літрів та 40 пакетів по 60 літрів. Ця толока не остання, то ж чекайте анонсів та долучайтесь!

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #толока Тернопіль #Назар Лис

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...