• Головна
  • На Тернопільщині зросла кількість осіб, які мають ВІЛ-інфекцію
20:00, 5 серпня 2015 р.

На Тернопільщині зросла кількість осіб, які мають ВІЛ-інфекцію

Незадовільна ситуація в області по захворюваності на носіїв ВІЛ-інфекції та хвороби СНІДу. За перших шість місяців року зареєстровано 40 носіїв ВІЛ-інфекції та 14 випадків СНІДу. Також в області збільшилася кількість онкозахворювань.

ВІЛ-інфекція зареєстрована у 13 районах Тернопільської області, а також у Тернополі.

За словами заступника директора департаменту-начальника управління надання медичної допомоги населенню та організаційно-правового забезпечення департаменту охорони здоров`я ТОДА Віктора Овчарука, в області збільшилася і кількість захворювань на злоякісні утворення: «У другому кварталі 2015 року зареєстровано 1,5 тисячі випадків. У 18,2% пацієнтів, з вперше встановленим діагнозом раку, задіагностовано рак в запущених стадіях. Показник запущеності, відносно показника першого кварталу 2014 року, зріс на 2%», пише ternopil.te.ua.

Найбільший показник запущеності онкозахворювань у Чортківському, Гусятинському, Бережанському, Теребовлянському та Борщівському районах.

Кількість пацієнтів, які отримали спеціальне лікування, більша, ніж попереднього року. В області, з вперше встановленим діагнозом, 72 відсотки. Нижче середнього показник у Монастириському, Зборівському, Кременецькому, Борщівському і Тернопільському районах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ВІЛ-інфекція

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...