• Головна
  • Тернопільщина – у «хвості» з темпів виконання адмінреформи
12:00, 6 серпня 2015 р.

Тернопільщина – у «хвості» з темпів виконання адмінреформи

Тернопільська, Закарпатська та Київська області відстають у реалізації процесів децентралізації.

Як передає УНІАН, про це на засіданні уряду заявив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко.

“На сьогодні в усіх областях, крім Закарпатської, Тернопільської та Київської, процес децентралізації йде дуже потужно. Ми очікуємо, що замість 11800 громад, більшість з яких (близько 60%) мали кошти лише на зарплати та комунальні послуги, ми отримуємо біля 7,5 тисяч ефективних громад”, - сказав Зубко.

Також він додав, що сформовані 333 громади на сьогодні вже чекають затвердження обласними радами, щоб йти на вибори і отримати новий орган місцевого самоврядування і виконувати свої повноваження.

У свою чергу прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що децентралізація не має альтернативи, і не тому, що так визначив уряд, а тому, що це бажання самих громадян. Яценюк додав, що громади мають об'єднуватися для того, щоб розвиватися. “Це добровільне об'єднання, і в його рамках ніхто не може заставляти територіальні громади примусово приймати відповідні рішення”, - сказав він.

Нагадаємо, на Тернопільщині адмінреформу всіма силами блокують представники "Свободи", які на останню сесію масово не прийшли і як наслідок не було кворуму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#адмінреформа
Оголошення
live comments feed...