• Головна
  • У Тернополі новою лінією їздитимуть тролейбуси за маршрутом №2
10:15, 6 серпня 2015 р.

У Тернополі новою лінією їздитимуть тролейбуси за маршрутом №2

Нині в активній стадії проходить будівництво нової тролейбусної лінії, яка проляже густонаселеним мікрорайоном житлового масиву «Дружба» по головній вулиці Лучаківського. Стало відомо, що по цій лінії їздитимуть тролейбуси за маршрутом №2.

– На оновленому маршруті працюватиме 8 одиниць транспорту, при цьому збережеться діючий інтервал руху – 8 хвилин, – зазначив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Новий маршрут використовуватиме дві нині існуючі зупинки громадського транспорту на вулиці Лучаківського, які мають у ближчому часі окультурити.

Технічні характеристики будівництва тролейбусної лінії по вулицях Бережанська, Лучаківського, Будного, Тролейбусна:

– згідно проектно-кошторисної документації вартість лінії становить 2 млн. 906 тис. грн.

– довжина тролейбусної лінії становить 1,21 км.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #нова лінія #тролейбуси за маршрутом №2
ТОП новини
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Множинні переломи і госпіталізація: у Тернополі водійка на шаленій швидкості знесла стареньку на пішохідному переході
Оголошення