• Головна
  • Спортсмени з різних країн світу з’їдуться на Тернопільщину
17:30, 6 серпня 2015 р.

Спортсмени з різних країн світу з’їдуться на Тернопільщину

"Кубок Бони" започаткували у Кременці в 2001 році. З 2003-го ці змагання було включено до Єдиного календаря Міжнародної Федерації санного спорту.

Кременецьку санну трасу, довжина якої — 1000 метрів, почали зводити у середині 1990-х років. Протягом 2000-2004 років будівництво завершили. Споруда відповідає правилам проведення змагань Міжнародної Федерації санного спорту міжнародного рівня. Урядом України в 2006 році базі надано статус навчально-спортивної бази олімпійської підготовки з санного спорту.

Щороку у Міжнародних змаганнях "Кубок Бони" беруть участь близько дванадцяти команд з різних країн світу, цього року чекаємо спортсменів із Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії, Молдови та Румунії, про це було оголошено на сьогоднішньому засіданні організаційного комітету райдержадміністрації з підготовки до проведення в м. Кременці традиційного Міжнародного турніру з санного спорту "Кубок Бони - 2015".

За інформацією директора Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" Анатолія Малищика, з 13 по 16 серпня 2015 року на навчально-спортивній базі відбудуться змагання із санного спорту. Пробні заїзди пройдуть у три етапи: з 29 липня по 01 серпня, з 03 по 05 серпня та з 07 по 09 серпня 2015 року.

Зустріч і прийом міжнародних гостей та делегатів з Києва відбудеться напередодні урочистого відкриття "Кубку Бони" - 14 серпня, нагородження переможців і закриття змагань заплановано на 16 серпня 2015 року.

Усі відповідальні за організацію підготовки до проведення міжнародних змагань отримали завдання та відповідні доручення. Заходи щодо забезпечення громадського порядку; чергування карети швидкої медичної допомоги; розробка сценарію; друк програми; висвітлення у місцевих засобах масової інформації; наведення благоустрою територій передбаченні до виконання учасниками засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #"Кубок Бони" #спортивні змагання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...