• Головна
  • Серед тернопільських дітей зросла кількість вроджених і спадкових захворювань
16:30, 6 серпня 2015 р.

Серед тернопільських дітей зросла кількість вроджених і спадкових захворювань

У Тернопільській області збільшилася кількість дитячих вроджених і спадкових захворювань. Найвищі показники інвалідності у віці до 18-ти років зареєстровані у Чортківському, Теребовлянському, Заліщицькому, Козівському, Кременецькому районах, а найнижчі у Монастириському, Тернопільському, Шумському, Бучацькому, Збаразькому районах.

«Висока питома вага дітей, що народилися з травмами і патологіями центральної нервової системи. Є прогресуючий ріст патологій і хвороб алергічного генезу, збільшення частоти ускладнень вірусних і паразитальних захворювань, у тому числі, контрольованих інфекцій: дифтерії, поліомієліту, туберкульозу та інших. Як результат – підвищення загального числа дітей-інвалідів», – розповів сайту Тернопіль заступник директора департаменту-начальник управління надання медичної допомоги населенню та організаційно-правового забезпечення департаменту охорони здоров`я ТОДА Віктор Овчарук.

Причинами дитячої інвалідності найчастіше стають порушення функції центральної нервової системи, розумова відсталість, порушення скелету, нервово м’язові та нервово-психічні порушення. Також, істотно впливають порушення слуху, зору, функціональні органні порушення при хронічних соматичних хворобах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #діти #спадкові та вроджені захворювання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...