• Головна
  • Як діти тернопільських бійців відпочивають у Сербії (фото)
18:45, 6 серпня 2015 р.

Як діти тернопільських бійців відпочивають у Сербії (фото)

У Республіці Сербія відпочивають діти з Тернопільщини, батьки яких є учасниками АТО.

Як повідомила координатор групи, головний спеціаліст департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Наталя Волощук, діти проживають в гірському мотелі на горі Гучево.

«Відпочинок, різноманітна науіональна кухня, екскурсійні поїздки по країні організовані вихідцями з України якнайкраще. Діти встигли побувати в реліктовому парку м. Баня Ковиляча, на річці Двіна, що на кордоні з Боснією, ще цікавішими буливідвідини історичної пам'ятки монастиря 13 ст. Торноши, етнографічного Вуков Спомен Парку - Тиршиц. Днями розпочала роботу україно- сербська мовна школа, спілкування з сербськими дітьми є цікавим - мова, традиції, побут надзвичайно подібні, діти швидко комунікують», - зазначила Наталя Волощук.

Також у програмі - україно- сербська вечірка, приготування борщу і варенків, зустріч з представниками воєводини , екскурсія в столицю Бєлград.

Нагадаємо, відпочинок у Сербії для дітей учасників АТО з Тернопільщини організувало керівництво Тернопільської облдержадміністрації спільно з представниками української діаспори в Сербії. 30 липня на відпочинок у Сербію вирушили 15 діток із різних районів області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Діти тернопільських бійців #відпочинок у Сербії

Коментарі

Оголошення
live comments feed...