• Головна
  • В тернопільському медичному університеті впроваджують проект «Схід і Захід разом»
13:00, 7 серпня 2015 р.

В тернопільському медичному університеті впроваджують проект «Схід і Захід разом»

У навчально-оздоровчому комплексі «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 3 серпня стартувала програма «Схід і Захід разом», яка була ініційована адміністрацією вишу.

З метою відпочинку, ознайомлення з життям, історичними та культурними пам’ятками Тернопілля до «Червоної калини» прибуло 19 студентів Донецького національного медичного університету імені М.Горького і 4 студентів Луганського державного медичного університету. 

Проект «Схід і Захід разом» в ТДМУ розпочато цього року, проте є всі підстави для того, аби він став доброю традицією у виші. Ця програма сприяє не тільки зміцненню стосунків між вузами, а й формуванню кола однодумців в медичній галузі, об’єднанню країни і популяризації туристичного потенціалу Тернопілля. 

Учасники проекту 5 серпня відвідали Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського і поспілкувалися з його ректором – професором Михайлом Кордою. Запитуючи в молодих людей про враження від Тернополя, Михайло Михайлович наголосив на тому, що ТДМУ завжди готовий допомогти у всьому молодим людям зі Сходу.

Зі свого боку учасники проекту «Схід і Захід разом» розповіли, що сьогодні Донецький національний медичний університет імені М.Горького базується в Краматорську та Слов’янську, а інтерни навчаються в Маріуполі. У цьому виші сьогодні здобуває освіту 560 студентів і 120 інтернів. До сумних подій в Україні в ДНМУ налічувалося 6000 студентів, три тисячі з яких перевелися до інших університетів України, тисяча залишилися в Донецьку, приблизно 300 – виїхало до Росії.

З першого дня перебування в НОК «Червона калина» студенти з Луганська і Донецька розпочали активний відпочинок. Вихованці ТДМУ підготували для них чимало цікавих квестів, ігор і тренінгів.

Учасники проекту з задоволенням відвідали анатомічний музей Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, а також побували на екскурсії містом Тернополем і в музеї Соломії Крушельницької, що в селі Біла.

Попереду ще півтора тижні перебування на гостинній Тернопільщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #медичний університет #«Схід і Захід разом»

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...