• Головна
  • Діти бійців АТО поїхали на відпочинок у Хорватію
12:20, 7 серпня 2015 р.

Діти бійців АТО поїхали на відпочинок у Хорватію

Діти військовослужбовців, які несуть службу у зоні АТО, відправили 7 серпня на відпочинок у Республіку Хорватію. 44 дитини протягом 12 днів діти відпочиватимуть на узбережжі Адріатичного моря на острові Хвар, а також побувають у портовому  місті Старий Град, яке розташоване  в західній частині острова.

Поїздка відбувається у рамках програми оздоровлення дітей учасників АТО. Організацією виїздів за кордон займається робоча група при обласній державній адміністрації, керівником якої є тимчасово виконувач обов’язків керівника апарату Віктор Шумада.

Він переконаний, що відпочинок дітей буде внеском у те, щоб батьки почували себе більш впевнено та спокійно.

«Ми вдячні нашим іноземним парнерам, які не тільки підтримують нас, а й допомагають вирішити низку проблем, - зауважив Віктор Володимирович. – Ні для кого не секрет, як непросто у сьогоднішніх умовах організувати відпочинок дітей. Однак за кордоном є організації та спільноти, які готові нам у цьому сприяти. Діти військовослужбовців вже побували Польщі, Угорщині, Сербії. Однак робота продовжується. Якщо буде можливість, відправлятимемо дітей за кордон і надалі».

Програма поїдки досить насичена, кажуть організатори. Вона дозволить відпочити і морально, і фізично. До того ж це чудова нагода розповісти про нашу країну, представити її культуру і традиції.

«Нехай бійці, які відстоюють незалежну Україну, знають, що ми - з ними, що про їхніх дітей дбають», - констатував Віктор Шумада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бійці АТО #відпочинок #Хорватія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...