• Головна
  • Неподалік Тернополя в селі люди вже не перший місяць живуть без водопостачання
20:00, 7 серпня 2015 р.

Неподалік Тернополя в селі люди вже не перший місяць живуть без водопостачання

Конфліктна ситуація в селі Довжанка, щодо привласнення фермером об'єктів інфраструктури (адмінприміщень сільради, житлового будинку молодих спеціалістів, водонапірних веж і водогонів – авт.) набирає нових обертів. Мешканцям приватних садиб, школі та 12-ти квартирному будинку "відрізали водопостачання".

Воду не подає, розповів сільський голова Олег Ткач, керівник фермерського господарства ПАП "Перемога" Володимир Нацюк.

- Досі тривають суди щодо повернення сільській громаді тих об'єктів, які не могли бути розпайовані, - каже чоловік. - Крім того, хоч і без особливого ентузіазму, але правоохоронці розслідують ці схеми. Разом з тим, замість доводити свою позицію цивілізовано, в судах, фермер вирішив напакостити людям. Просто не дає води. Якщо школа має свою свердловину, а в приватних садибах є криниці, то ситуація в будинку спеціаліста, на 12 квартир – критична. Люди без води вже три місяці. Раніше раз від разу воду ще вмикав, а останній місяць в трубах сухо.

Спочатку, розповів голова, фермер вимкнення води пояснив тим, що згорів лічильник. Люди скинулись, поставили новий. Потім причина була вже в спаленому насосі.

- Люди знов скинулись, найняли техніку, замінили насос, - говорить пан Олег. - Але за день-два фермер повідомив, що вигоріла проводка. Мабуть просто викрутив пробки. То напевне тільки в нашій державі можливо аби людина приватизувала адмінбудівлі сільради, водонапірні башти, водогони... Звернення до чоловіка результатів не дають. Так само не діють й правоохоронці з районною владою. Можливо хоч газеті вдастся вплинути на ситуацію. Люди не можуть жити без води. Я переконаний, що через суди сільська рада поверне ці всі об'єкти в власність громади, але на це можуть піти місяці чи роки, ви ж знаєте яка внас судова система. Крім того в фермера син з управління юстиції...

Журналісти 20хвилин спробували поспілкуватися з паном Нацюком, але за контактами вказаними на бізнесдовідками (і стаціонарний і мобільний) ніхто не брав слухавки.

Зважаючи, що десятки сімей без води і вже не перший місяць, звернулись в Тернопільську райадміністрацію. Проте голова Олександр Похилий впродовж вчорашнього дня, зі слів працівників, був зайнятий (відсутній, скайп-конференція). Залиши номер, але й сьогодні ніхто не перетелефонував. Сподіваємось районна влада зверне увагу на проблему в Довжанці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопілля #водопостачання #село

Коментарі

Оголошення
live comments feed...