Прокуратура наполягає на звільненні директора другої школи в Тернополі

Справа про хабар директора тернопільської школи №2 піврічної давності викликала в місті помітний резонанс, і ми про це писали (Страхіття у школі та в пам’яті).

Тепер прокуратура Тернополя звертається до мера міста С.Надала з проханням звільнити директора загальноосвітньої школи,

За словами прокурора м. Тернополя Сергія Банаха, ця кримінальна справа була розслідувана та направлена до суду. У суді знайшли підстави для застосування до цієї особи Закону України «Про амністію», але звільнення за амністією – це не виправдання особи.

Сергій Банах заявляє, що після розгляду справи судом прокуратура ініціювала звернення до міського голови. У листі проінформували мера та міське управління освіти про те, що, на нашу думку правоохоронних органів, ця особа не може займати посаду директора школи. Оскільки вона скоїла злочин за місцем своєї роботи і належить до категорії осіб, які проводять виховну функцію. А відповідно до кодексу законів про працю, не можуть перебувати на посадах і продовжувати виконувати роботу, пов’язану з виховною функцією особи, які вчинили аморальну дію. Думаю, що більш аморального поступку, ніж злочин, і не може бути."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі