• Головна
  • У Тернополі біля пам`ятника Франку презентували фотовиставку «Нас єднає Україна»
14:00, 9 серпня 2015 р.

У Тернополі біля пам`ятника Франку презентували фотовиставку «Нас єднає Україна»

У Тернополі триває фотовиставка "Нас єднає Україна". 7 серпня постери виставили поблизу пам’ятника Іванові Франку.

У рамках соціального фотопроекту представлено 18 постерів. На світлинах через співставлення портретів вихідців з Донбасу та Галичини розкрито цінності, які об’єднують Західну і Східну Україну. Це – традиція, історія, співучість, мова, відвага, честь, жертовність, одержимість, незламність. Кожна із 9 особливостей представлена через фото двох українців – галичанина і донеччанина.

Волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО (м. Тернопіль) Тарас Герман і дизайнер одягу з Донецька Леонід Краснопольський представляють гасло "Нас єднає жертовність". Тарас Герман разом з іншими волонтерами вже більше року збирає допомогу для бійців АТО і везе необхідні воїнам речі на передову. А Леонід Краснопольський з власної ініціативи взявся шити форму українським військовим. Гасло "Нас єднає честь" розкривається у портретах ветерана УПА з Тернопільщини Теодора Дячуна та ветерана АТО з Донецька Володимира Шилова, пише День. І так через співставлення 18-ти фотопортретів  репрезентується суть проекту – "Нас єднає Україна".

Автор ідеї та координатор проекту журналістка Мар’яна П’єцух зазначає, що “українець – це не прописка, рівень патріотизму не вимірюється місцем народження, а українська душа не визначається містом проживання”. Вона також додає, що попри трагічні наслідки бойових дій, вимушене внутрішнє переселення людей дало поштовх українцям більше пізнати один одного і ментально об’єднатися. Окрім фотопроекту, журналістка Мар’яна П’єцух також заснувала сайт "Donetski.info", який має місію розповідати про вихідців з Донбасу.

Виставка "Нас єднає Україна" триватиме до Дня Незалежності України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #фотовиставка "Нас єднає Україна"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...