• Головна
  • На Тернопільщині вироблятимуть деталі для Porsche і вже шукають згодних працювати за 3,5 тис. грн
08:30, 11 серпня 2015 р.

На Тернопільщині вироблятимуть деталі для Porsche і вже шукають згодних працювати за 3,5 тис. грн

Ще 1600 нових робочих місць пропонує Тернопільщині керівництво  товариства з німецькими інвестиціями «СЕ Борднетце-Україна».

Про це повідомив його генеральний директор Екхард Бістрам 10 серпня під час робочої зустрічі з головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною.

У рамках реалізації інвестиційного проекту Audi серії В9 на підприємстві у Тернополі працює близько 3400 осіб, на даний час ще потрібно 500 робітників.
«Ми наймаємо 25 чоловік щотижня, а нам потрібно 45-50. Заробітна плата – 3,5 тисячі гривень. Забезпечуємо довіз до місця праці у межах 50 км», - зазначив Екхард Бістрам.

Генеральний директор «СЕ Борднетце-Україна» запропонував втілення нового проекту. Це відкриття підприємства у місті Чортків, яке забезпечить роботою 1600 чоловік. Його планують запустити у лютому 2017 року.


«Ми отримали нове замовлення, це електричні частини для Porsche . Наші спеціалісти дослідили територію Тернопільської області, найбільш сприятливим населеним пунктом для запуску підприємства буде місто Чортків», - продовжив Екхард Бістрам.
Із боку облдержадміністрації гарантували повну підтримку щодо організації та впровадження даного проекту.

«Ми створимо робочу групу, яка супроводжуватиме даний процес. Забезпечимо усі питання організації та адміністративної підтримки», - запевнив Степан Барна.
Очільник області подякував генеральному директору «СЕ Борднетце-Україна» за результативну співпрацю.

«Це найкращий інвестиційний проект в області за часів незалежності України, - додав Степан Барна. –  Після відкриття підприємства у Чорткові загалом на Тернопільщині буде працевлаштовано близько 5 тисяч осіб», - додав Степан Барна. – Створення комфортних умов для інвесторів є одним із пріоритетних питань . З цією метою в ОДА працює Консультативна рада з питань інвестиційної діяльності. Я запрошую керівництво «СЕ Борднетце-Україна» висловлювати свої пропозиції щодо покращення інвестиційного клімату нашого краю».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чортків #Бортнеце

Коментарі

Оголошення
live comments feed...