
13:10, 11 серпня 2015 р.
Нові урни для сміття з'являться в Тернополі до Дня міста
В Тернополі до Дня міста встановлять нові урни для сміття. Про це розповів начальник управління ЖКГ Микола Лесів. За його словами, деякі старі урни побиті та зіпсовані і їх потрібно замінити.
– Відповідне доручення дав міський голова Тернополя Сергій Надал. Поміняють старі урни на магістральних вулицях, у парках та біля міських зупинок. Також зараз обстежать вулиці, де бракує урн для сміття і їх також там встановлять, – розповів Микола Лесів.
Відомо, що загалом повинні закупити близько 200 урн. Передбачено, що нові смітники стоятимуть і на зупинках в Кутківцях та в Пронятині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:23, 23 червня
8
12:51, 21 червня
12:04, 19 червня
10:16, 11 червня
10
09:23, 23 червня
10
