• Головна
  • 88 учасників АТО пройшли реабілітацію у психоневрологічній лікарні Тернополя
19:30, 11 серпня 2015 р.

88 учасників АТО пройшли реабілітацію у психоневрологічній лікарні Тернополя

Умови надання медико-психологічної допомоги на базі Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні проінспектував виконувач обов’язків директора департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Овчарук 10 серпня.

Нагадаємо, 10 серпня за дорученням голови Тернопільської облдержадміністрації Степан Барни у рамках всеукраїнської акції «Від єдності – до незалежності» розпочали інспектування закладів області, в яких учасники АТО мають змогу пройти реабілітацію.

«Психологічна реабілітація - важлива складова комплексної медичної допомоги, - зазначив Віктор Овчарук. – Один із центрів медичної реабілітації і лікування для учасників АТО створили на базі психоневрологічної лікарні. У ньому - 30 ліжок. Крім того, у закладі можна отримати амбулаторну допомогу на базі денного стаціонару, який розрахований на 100 місць».

Загалом, із початку року у психоневрологічній лікарні медичну допомогу отримали 88 учасників АТО, амбулаторну – четверо. У центрі реабілітації проводять широкий комплекс заходів – масажі, голкотерапію та інші оздоровчі процедури.

Із учасниками АТО активно працюють кваліфіковані психологи. Самі пацієнти закладу розповідають, що таке лікування допомагає адаптуватись після бойових дій.

«В області також працює шість лікарів-психологів та практичних психологів, які спільно з волонтерами надають психологічну допомогу учасникам антитерористичної операції. Таку допомогу можуть надати і лікарі сімейної медицини, лікарі-терапевти, психіатри та наркологи, які пройшли відповідне навчання на тему психологічної реабілітації воїнів АТО, - додав Віктор Овчарук. – Бійцям передбачено позачерговий огляд в закладах охорони здоров’я області. Осіб даної категорії повністю забезпечують необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#88 учасників АТО пройшли реабілітацію у психоневрологічній лікарні Тернополя

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
Оголошення
live comments feed...