• Головна
  • Польські вогнеборці подарували тернопільським колегам технічно-рятувальний автомобіль
20:30, 11 серпня 2015 р.

Польські вогнеборці подарували тернопільським колегам технічно-рятувальний автомобіль

Польські рятувальники подарували тернопільським колегам автомобіль. Його використовуватимуть для ліквідації дорожньо-транспортних пригод, наслідків техногенних завалів. Авто хоч і не нове, проте технічно-справне та обладнане механізмами, які дозволяють розбирати важкі конструкції.

Впродовж чотирьох днів на Тернопільщині побувала з візитом делегація працівників державної пожежної охорони з Шльонського воєводства Республіки Польща. В знак багаторічної дружби польські вогнеборці подарували українським колегам технічно-рятувальний автомобіль.

– Такий пожежно-рятувальний автомобіль буде тернопільськими рятувальниками використовуватися для ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод та інших надзвичайних ситуацій переважно техногенного характеру. Його оснащено ланцюговою лебідкою, щоб витягати та буксирувати автомобілі, краном-маніпулятором, для деблокування потерпілих з-під завалів, чи деформованих машин та телескопічною мачтою для освітлення місця події у нічний час, – каже тв4 помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв’язках з громадськістю, Ірина Крупа

А от відсіки для механізованого інструменту доведеться доукомплектувати необхідними технічними засобами, каже Ірина Крупа.

-Там буде розміщуватись гідравлічне та пневматичне аварійно-рятувальне обладнання, спеціальні інструменти для виконання рятувальних операцій. Даруючи автомобіль польські колеги побажали українським рятувальникам, щоб їм доводилось якнайменше використовувати його у роботі, а ще спокою та миру і ніяких надзвичайних ситуацій, – каже помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв’язках з громадськістю, Ірина Крупа

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #поляки #рятувальники #автомобіль #подарунок

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...