• Головна
  • На Тернопільщині через АТО скорочується безробіття?
09:45, 12 серпня 2015 р.

На Тернопільщині через АТО скорочується безробіття?

Це підтверджує офіційна статистика. Утім наскільки вона є об’єктивною – інше питання.

Безробітних на Тернопільщині та в країні справді стало менше, підтверджує голова обласної ради профспілок Андрій Присяжний, однак відбулося це у зв’язку з мобілізаційними заходами. Аби уникнути контакту з військкоматом та мінімізувати розповсюдження інформації про своє місце перебування, чоловіки почали уникати реєстрації у службах зайнятості.

Нічого поганого у такій тенденції пан Присяжний не бачить. Каже, навпаки, тепер можна побачити реальну картину зайнятості.

- Коли безробітний певний період часу не з’являється на реєстрацію, його автоматично позбавляють цього статусу, - каже газеті Номер один Андрій Присяжний. – Прикро, що причина зменшення безробіття криється не у збільшенні робочих місць, а в тому, що людина просто зникає. Швидше за все, вона їде за кордон або погоджується на роботу без реєстрації.

На Тернопільщині на одне вільне робоче місце у середньому претендують шестеро безробітних, але у Гусятинському районі – 23, Бережанському – 17, Шумському – 16 осіб.

За повідомленням Тернопільського обласного центру зайнятості, на 1 червня цього року в області актуальними були понад 2 097 вакансій, із них: 1 244 – для робітників, 677 – для службовців, 176 – для осіб, які не потребують спеціальної підготовки. Як повідомили у відділі організаційної та інформаційної роботи ТОЦЗ,  станом на 1 червня 2015 року на обліку в центрах зайнятості налічувалось понад 12 тисяч безробітних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #АТО #скорочується безробіття

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...