До уваги тернополян, котрі планують зимові подорожі

До уваги пасажирів!
Від 11 листопада 2011 року буде відкритий попередній продаж квитків на 70-75 пар поїздів на дати після 3 грудня, на решту – продаж поступово відкриється упродовж наступних двох-трьох діб, - про це заявив заступник начальника Головного пасажирського управління Укрзалізниці Ярослав Петінов.

«Робота триває у авральному режимі, адже ми розуміємо, наскільки важливо пасажирам вже планувати новорічні та різдвяні подорожі, тому продаж на усі напрямки незабаром буде відкритий в усіх напрямках», - зазначив Ярослав Петінов.

«Змушена затримка з відкриттям попереднього продажу квитків на дати після 3 грудня була пов’язана з необхідністю узгодження часу відправлення», - зазначив Я. Петінов.

З моменту відкриття продажу квитків на усі поїзди, що відправлятимуться з 3 грудня, проїзні документи будуть оформлюватися з точним зазначенням часу відправлення, прибуття, слідування проміжними станціями згідно нового узгодженого графіку руху поїздів.

Переузгоджувати графік руху поїздів, внаслідок чого був закритий продаж залізничних проїзних документів на дати після 3 грудня, Укрзалізниця була вимушена у зв’язку з переходом України на зимовий час.

Нагадаємо, що рішення щодо запровадження зимового часу було прийнято ВРУ 18 жовтня 2011 року, коли графік руху поїздів був вже повністю узгоджений з залізничними адміністраціями сусідніх держав. І з 18 жовтня залізничникам прийшлося знову розробляти, а потім узгоджувати черговий графік руху поїздів.
Укрзалізниця перепрошує за тимчасові незручності, викликані об’єктивними обставинами.

Довідка: У зв’язку з переходом на зимовий час вперше в історії країн СНД різниця у часі між Україною та Російською Федерацією становитиме 2 години. Наразі залізничники потрібно розробити новий графік руху пасажирських поїздів дальнього слідування, поїздів міжнародного сполучення, транзитних та узгодити їх між собою у надзвичайно стислі терміни. Робота над графіком ведеться у оперативному режимі.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі