• Головна
  • Хто розкрадав «Домобудівник»? Чупровський піднявся від злиденного бухгалтера до доларового мільйонера з віллами та цінними паперами
08:15, 12 серпня 2015 р.

Хто розкрадав «Домобудівник»? Чупровський піднявся від злиденного бухгалтера до доларового мільйонера з віллами та цінними паперами

Не вщухає конфлікт навколо тернопільського підприємства «Домобудівник». Група людей, зацікавлених у розгортанні конфлікту, продовжую блокувати роботу нового керівництва та агресивно налаштовувати працівників, залякуючи їх звільненням.

Мова йде про нібито діючого директора Василя Чупровського, який завдяки «Домобудівнику» став доларовим мільйонером. Вочевидь маючи намір ще більше збагатитись чоловік так активно виступає проти іноземного  інвестора, який хоче вивести «Домобудівник» на новий рівень роботи.

«Домобудівник» має вікову історію, яку сьогодні хочуть знищити. Підприємство розпочинало свою діяльність з 5-поверхових панельних будинків і стрімко розвивалось. Свого часу «Домобудівник» був один із лідерів будівельної сфери. Однак сьогодні група людей не дають підприємству розвиватись.

62% акціонерів товариства обрали голову комісії реорганізації підприємства. Однак Василь Чупровський не визнає нікого. Відтак він незаконно продовжує керувати «Домобудівником» не погоджуючи свої дії з іншими акціонерами. Більше того пан Чупровський налаштовує людей залякуючи їх тим, що нове керівництво звільнить працівників», - про це вчора в ефірі телеканалу «ТВ-4» розповіла виконавчий директор ТОВ «Домобудівник» Ольга Іваноньків.

Варто додати, що кар’єра Василя Чупровського у «Домобудівнику» дуже стрімко розвивалась. Відтак за цей час він встиг «заробити» на п’ять будинків у приміській зоні.

«Пан Чупровський раніше працював головним бухгалтером підприємства. Не володіючи акціями за час своєї «роботи» він  здобув 18% (на сьогодні їх вартість вимірюється сотнями тисяч доларів США). Можна сказати що він перетворився в доларового мільйонера. Адже сім'я  Чупровоських сьогодні володіє п’ятьма великими будинками у приміській зоні. Що загальною вартістю складають більше ніж 1 млн. євро», - продовжує виконавчий директор Ольга Іваноньків.  

Як нам вдалося з’ясувати, згаданий ніби директор ТОВ «Домобудівник» Василь Чупровський за кілька років зміг придбати одразу п’ять приватних будинків. У деяких ще досі тривають ремонти.

Зокрема кілька років тому, син Василь Чупровського Юрій став щасливим власником елітного котеджу по вулиці Білецькій, ціна якого на той час становила більше 200 тисяч доларів. Після цього вже донька Чупровського Оксана купляє котедж по вулиці Лозовецькій біля молокозаводу. Там ціна вже сягала більше 220 тисяч доларів. У цей час простий бухгалтер «Домобудівника» розжився величезним будинком у Гаях Гречинських. Сам пан Василь живе у селі Білій біля Тернополя. Там у нього на вулиці Кос-Анатольського свій будинок з кількома масштабними прибудовами.

В останній рік Василь Чупровський купив недобудову у Білій, яку ремонтує для свого сина Юрія.

До речі, у всіх будинках, окрім Гаїв Гречинських, Василь Чупровський зробив дорогі ремонти та обставив їх меблями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хто розкрадав «Домобудівник»?

Коментарі

Оголошення
live comments feed...