• Головна
  • На діяльність громадських організацій у Тернополі виділили 100 тис. гривень
19:00, 12 серпня 2015 р.

На діяльність громадських організацій у Тернополі виділили 100 тис. гривень

Двом громадським організаціям з міського бюджету виділили 100 тисяч гривень на статутну діяльність. Відповідні рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради 12 серпня.

Зазвичай, на статутну діяльність громадських організацій виділять від двох до п’яти тисяч гривень. А в даному випадку Тернопільська обласна громадська організація «Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег» отримає 35 тисяч гривень, а Тернопільська міська громадська організація «Мистецьке об’єднання «Коза» – 65 тисяч гривень, пише зз. Чому виділили такі великі суми пояснила Вікторія Остапчук, заступник міського голови.

- 65 тисяч гривень ми виділяємо не мистецькому об’єднанню «Коза», а для дитячого ансамблю танцю «Сонечко», – каже Вікторія Остапчук. – Ми отримали повідомлення про те, що з 22 до 27 серпня у Берліні триватимуть Українські дні. Українське посольство в Німеччині вибрало три міста, Славутич, Дніпропетровськ і Тернопіль, які мають можливість представити на них свої танцювальні колективи. У нас є дитячий ансамбль танцю «Сонечко», який має підготовлену відповідну програму. Німецька сторона бере на себе витрати по харчуванню та проживанню колективу. Тільки треба профінансувати їхнє транспортування. Їхати буде більше тридцяти учасників та керівників колективу, тому необхідно везти їх автобусом. За попередніми розрахунками це буде коштувати 65 тисяч гривень. Але ми не можемо напряму перерахувати кошти танцювальному колективу, бо вони не мають свого казначейського рахунку, тому робимо це через громадську організацію «Коза».

Щодо коштів для громадської організації «Ноїв ковчег», то вони підуть на ремонт Центру стерилізації і тимчасового утримання тварин у Дичкові та закупівлю додаткових кліток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #гроші #громадські організації #статутна діяльність

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...