• Головна
  • Учні 4-7 класів тернопільських шкіл можуть залишитися без підручників
10:30, 13 серпня 2015 р.

Учні 4-7 класів тернопільських шкіл можуть залишитися без підручників

Остаточно питання забезпеченості школярів навчальними посібниками ще не вирішене. Безкоштовно учні зможуть їх отримати якщо половину вартості книг оплатить міська рада.

- Спочатку було прийняте рішення, що підручники для учнів 4-7 класів повинні будуть купувати самостійно, – розповіла зз Вікторія Остапчук, заступник міського голови Тернополя. – Минулого тижня Кабінет Міністрів озвучив своє рішення про те, що вони винайшли додаткові кошти, і що підручники для учнів 4-7 класів будуть надавати безкоштовно. В той же час ми отримали офіційного листа, яким нас зобов’язали виділити 50% від потреби на фінансування цих підручників, оскільки з держбюджету буде профінансовано лише 50% необхідної суми. За нашими розрахунками, для того, щоб забезпечити учнів 4-7 класів підручниками, необхідно 1 мільйон 400 тисяч гривень. Якщо не знайдемо таких коштів, то підручники не будуть закуплені, і учні залишаться без навчального матеріалу.

Наразі, в міській раді вивчають варіанти додаткових джерел доходу, щоб зайти необхідну суму для оплати шкільних підручників. Питання ускладнюється й тим, що з міського бюджету необхідно виділити також 34 мільйони гривень на оплату праці та енергоносіїв у галузі освіти та охорони здоров’я, які не надійшли з держбюджету по субвенціях. Чи виділять один мільйон чотириста тисяч гривень на підручники, будуть вирішувати на черговій сесії міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #шкільні підручники

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
Оголошення
live comments feed...