• Головна
  • Як працюють на Тернопільщині військово-медичні комісії
11:15, 13 серпня 2015 р.

Як працюють на Тернопільщині військово-медичні комісії

Із 1708 чоловіків, які пройшли медичну військову комісію, придатними виявились лише 615 із них. Про це повідомили в обласному Тернопільському військкоматі.

- Під час шостої хвилі мобілізації в Тернопільській області на медичні комісії прийшли 1708 військовозобов’язаних, – розповідає військовий лікар Максим Швець. - Із них 426 виявились непридатними, 66 - непридатні зі зняттям з обліку, 173 - тимчасово непридатні з відстрочкою на лікування. Ще 134 - обмежено придатні. Придатними виявились лише 615 осіб.

Найчастіше у чоловіків діагностують хвороби серцево-судинної системи, травної системи та опорно-рухового апарата, пише Номер один

Всі військовозобов’язані, які проходять військову комісію і в яких важко визначити ступінь придатності за медичними документами, які вони подають, проходять додаткові обстеження, які їм призначає військовий лікар, розповів пан Швець.

- На підставі актів проведення обстежень виносять рішення про придатність військовозобов’язаного, – каже пан Швець.

При обласному військкоматі створена військово-лікарська комісія, яка розглядає рішення районних лікарських комісій. Якщо висновок  двох комісій суперечить один одному, то рішення спрямовується на розгляд обласної комісії. За словами Максима Швеця, близько 10% рішень районних не знаходять підтвердження.

До слова, напередодні роботу трьох районних військових комісій визнали  незадовільною. Про це повідомлено директора департаменту охорони здоров’я ТОДА, а він, у свою чергу, пообіцяв вжити заходів для покращення роботи.

– Проблеми у роботі військових лікарських комісій, однак вони суттєво на стан проведення мобілізації не впливають, - каже Максим Швець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #військово-медичні комісії

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...