• Головна
  • Чи будуть мати зарплату бюджетники Тернополя?
17:30, 13 серпня 2015 р.

Чи будуть мати зарплату бюджетники Тернополя?

Казна Тернополя внаслідок бюджетної децентралізації додатково отримала надходжень 95 мільйонів, а витрат - 179 мільйонів.

На останньому засіданні виконавчого комітету було затверджено проект змін до бюджету міста на 2015 рік та рекомендовано винести його на затвердження чергової сесії міської ради. У проекті бюджету пропонується збільшити дохідну частину бюджету на 52 600 гривень, які будуть розподілені на усі бюджетні галузі.

«Із цієї суми найбільші витрати - це на заробітну плату працівників бюджетних установ (більше 32 мільйонів гривень) та оплату енергоносіїв у цих закладах (майже 1,5 мільйони гривень), - розповідає міський голова Сергій Надал. - Ці кошти ми могли б використати на проведення ремонтних робіт у Тернополі. Загалом, цього року на капремонт у місті виділили 26 мільйонів, у той час як ще 34 мільйони повинні витратити на заробітні плати лікарям і вчителям. Адже діючий уряд не справляється зі своїми обов’язками і на наші звернення щодо виплати заробітної плати цим працівникам отримуємо постійні відмови із тим, що потрібно проводити оптимізацію, скорочення».

Проте, міська рада належно забезпечить виплату зарплат вчителям та лікарям.

Також у проекті бюджету заплановано додатково виділити майже 400 тисяч для придбання безкоштовних медикаментів, більше 200 тисяч для реабілітації та лікування учасників АТО, більше 300 тисяч на проведення капітальних ремонтів у медичних закладах, майже 450 тисяч гривень управлінню соцзахисту для надання безготівкової адресної допомоги тернополянам. Також 800 тисяч для оплати харчування дітей у дитсадках, 300 тисяч на утримання двох нових садочків, кошти на проведення поточного та капітального ремонтів у місті, на придбання тролейбусів, будівництва нових тролейбусних ліній і т.д.

Додатково міська рада виділить 1 мільйон 400 тисяч гривень на придбання підручників для учнів 4-7 класів.

Варто зауважити, що у результаті бюджетної децентралізації казна Тернополя додатково отримала лише 95 мільйонів гривень надходжень, а витрат - 179 мільйонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зарплата #бюджетники #Тернопіль

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...