• Головна
  • Через демарш «свободівців» Тернопільщина може втратити десятки мільйонів
08:30, 14 серпня 2015 р.

Через демарш «свободівців» Тернопільщина може втратити десятки мільйонів

Тернопільщина стоїть перед загрозою втрати 102 мільйонів гривень.

Про це заявив заступник голови – керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації Віктор Шумада після сесії,на якій депутати від ВО "Свобода" "зарубали" питання затвердження перспекивного плану об’єднання громад.

"Проекти щодо добровільного об’єднання подало 29 громад, представники яких були присутні сьогодні на засіданні. Кількість поданих проектів нашої області удвічі більша, ніж в усіх інших областях. Наші громади довели свою спроможність бути самостійними, вони могли б у жовтні провести вибори та отримати відповідне фінансування для розвитку об’єктів інфраструктури, - зазначив Віктор Шумада. – Прикро, що наші депутати не реагують на такі ініціативи краян та не сприяють зміні рівня життя на Тернопіллі".

У результаті, кошти, які область отримала згідно програми регіонального розвитку у розмірі 102 млн грн, може не профінансувати Державне казначейство.

"Є постанова Кабміну від 18 березня 2015 (№ 195) , в якій чітко зазначено, що ці кошти поступлять за умови схвалення проекту перспективного плану. Тож є загроза, що їх область втратить. Звичайно, голова ОДА буде ініціювати зміни до постанови, щоб зберегти фінансування. Адже ці кошти повинні іти на відкриття нових шкіл, дитсадків, медичних закладів, завершення важливих для області довгобудів", - додав Віктор Шумада. -Крім цього, під загрозою конкурсний відбір та фінансування об’єктів із Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році. Оскільки без стратегії розвитку області до 2020 року та плану її реалізації (які також не підтримали депутати на сесії), не можливо здійснити конкурсний відбір проектів  на 2016 рік. Тому можемо недоотримати ще 147 млн. грн. на інфраструктурні проекти та проекти розвитку у 2016 році".

До слова, на даний момент не прийняли перспективний план лише дві області – Закарпатська та Тернопільська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ШУмада #сесія

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...