• Головна
  • Діти тернопільських бійців АТО повернулись із Сербії
10:45, 14 серпня 2015 р.

Діти тернопільських бійців АТО повернулись із Сербії

Кілька днів закордоном проведи діти, чиї батьки воювали або досі воюють на передовій. Відпочинок в Угорщині, Хорватії, Сербії, Польщі та Литві організувала спільно з небайдужими обласна влада.

Батько та чоловік сім’ї Мельник уже більше року воює у зоні АТО. Тому отримати дозвіл на поїздку закордон, зокрема у Сербію, для їхньої Оленки, згадує мама, було складно.

ОКСАНА МЕЛЬНИК, дружина бійця АТО: «На виїзд дитини закордон потрібен дозвіл від обох батьків. І для нас було проблемним дістати від нього. На блокпості там немає ні нотаріуса, ні навіть звичайного ксероксного паперу, щоб написати той дозвіл».

Але врешті потрібні документи зібрали, й донька на сім днів вирушила у Сербію. Окрім неї, закордон поїхали ще чотирнадцять дітей, чиї батьки воюють на Сході, передає ІНТБ

ОЛЕНА МЕЛЬНИК, донька бійця АТО: «Ми були в самому місті, відпочивали, на екскурсії, були на річці Дріна, яка там протікає, були в столиці і були в місті Новий сад. В столиці було дуже гарно. Ми були в зоопарку і в фортеці. Це ніби був замок, і в тому замку колись дві тисячі років тому було місто. Дуже гарно, дуже гарний краєвид, було видно всю столицю».

ОКСАНА МЕЛЬНИК, дружина бійця АТО: «Вона писала коротенькими повідомленнями про свої враження. Переважно, це було «мама, ми поїхали на екскурсію», «мамо, в нас все добре, нас годують, нас пильнують, все добре».

Під час поїздки, каже мама, донька відволіклась, відпочила і дізналась багато нового. Тому за надану їм можливість дуже вдячна.

ОКСАНА МЕЛЬНИК, дружина бійця АТО: «Мені дуже приємно, що приділили увагу таким дітям і що для них щось організовують. Не тільки для дітей АТО, а взагалі, що для дітей щось організовують. Діти поїхали, відпочили. Взагалі від її настрою залежить мій настрій і мої емоції, почуття».

Поїздку для дітей організувала обласна влада. Вирішувати фінансові проблеми, кажуть, їм подекуди допомагають підприємці. Витрати ж закордоном беруть на себе іноземні партнери.

ВІКТОР ШУМАДА, заст. голови – керівник апарату ТОДА, керівник робочої групи з відправки дітей на відпочинок закордон: «В нас вже станом на сьогодні відпочили близько 40 діток в Угорщині, 15 дітей повернулось зі Сербії, і зараз 43 дитини відпочиває на острові в Хорватії на березі моря. Найближчим часом це буде відправка діток в Литву. Це 20 дітей в Литву, 20 серпня приблизно. І 20 дітей в Польщу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бійців АТО #Сербія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...