• Головна
  • У Тернополі волонтери підтримують нестандартні способи збору коштів для бійців АТО
11:00, 14 серпня 2015 р.

У Тернополі волонтери підтримують нестандартні способи збору коштів для бійців АТО

Волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО розповіли, що через складну ситуацію у країні, міняють підходи до збору коштів для воїнів. Намагаються придумати нові та нестандартні способи, завдяки творчому підходу.

«Чим раз, тим важче. Потрібно придумувати якісь нові способи. Ми вже, як кажуть, нагадуємо якихось клоунів. Ходимо: «давайте ми вам затанцюємо, а ви нам дасте якихось сто гривень!» Так приходиться, бо як би там не було, усі події, ту ситуацію ми бачимо на власні очі. Навіть ті поїздки дозволяють реагувати мобільно і швидко, можемо знати і чути, навіть, мікроклімат який там у підрозділах, яке безпосереднє відношення до речей», – розповів сайту Тернопіль волонтер Тарас Герман.

Волонтери пояснили, що економно ставляться до своєї роботи. Якщо, наприклад, є в якоїсь бригади потреби в одязі, продуктах харчування тощо, то надсилають передачі «Новою поштою» на Схід, звідки воїни самі забирають.

Якщо ж назбирується багато передач, близько 50 в одну сторону, то орендують бус, що доставити їх. Усі витрати стараються зробити мінімальними. Завдяки добродійникам, гроші на дизель не витрачають, добрі люди покривають значну частину витрат.

«Всі розуміють, що зараз дуже складно. Кожна поїздка багато коштує. Велика кількість людей сприймає хибно нас як волонтерів. Вони сприймають нас як людей, до яких треба прийти в якісь там волонтерські центри та взяти щось безкоштовно. Коли ти людині пояснюєш, щоб вона зрозуміла, де воно береться в тому волонтерському центрі, власне, це та бабуся, яка отримує тисячу гривень пенсії, прийшла й дала 100 гривень і ти за неї отримуєш. А ти військовослужбовець! Ти маєш 2,5 тисячі гривень, плюс ще АТО-шні, плюс ще якісь зарплати. Тобто, 7,5 тисяч гривень десь маєш! Я розумію, що це твої гроші, що ти їх чесно заслужив в боях чи, поки що, не був ще. Але, якщо маєш вже АТО-шні, значить, в зоні АТО був. Власне, на якісь мінімальні потреби – потрібно самому купляти. Ми, волонтери – люди також, ми рік часу проходили і буде дивно, якщо я собі зараз скажу, що купіть мені капці, бо я стоптав, позношував штани у Логістичному центрі. Тому, велике прохання до цих людей виникає – зрозуміти правильно нашу роботу! В нас тут не береться це все з неба!», – розповів волонтер Тарас Герман.

Бувало й таке, розповідають волонтери, що приходили бійці і питали в них, що такого мають, щоб заволодіти цим. У Логістичному центрі стараються забезпечити воїнів усім необхідним одразу. Є випадки, що пошкодилася амуніція у боях, тому швидко відправляють «Новою поштою» передачі з одягом, аби допомогти й не чекати, доки збереться необхідна кількість вантажу для оренди машини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #волонтери #збір коштів для АТО
ТОП новини
Гігантського розміру: по сусідству з Тернопільщиною чоловік спіймав 80 кілограмову рибу (ФОТО)
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Жахлива хвороба підкошує безліч українців, інфекція вражає дихальну і травну системи": люди не чекали на такий біль
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
Оголошення
live comments feed...