• Головна
  • На Тернопільщині для дітей організували «Школу плавання»
15:00, 14 серпня 2015 р.

На Тернопільщині для дітей організували «Школу плавання»

З початку літа Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" організовує в Україні проведення Всеукраїнських спортивно-масових заходів для дітей "Школа плавання". Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Відбуваються вони з метою навчання школярів плаванню, популяризації здорового способу життя, формування у підростаючого покоління свідомої потреби до систематичних занять фізичною культурою, профілактики шкідливих звичок. Заняття проводяться як у басейнах, так і на відкритих водоймах, що відповідають санітарно-епідеміологічним нормам та спеціально облаштовані.

Тернопільський обласний центр фізичного населення "Спорт для всіх" організував навчання плаванню у відкритому басейні оздоровчого табору "Промінь", що в селі Долина на Теребовлянщині та на відкритій водоймі оздоровчого табору "Лісовий" (село Скоморохи Бучацького району).

Навчання плаванню організовано також і в смт. Залізці, Зборівського району. В теплі сонячні дні, а погода у цьому році сприяє у всіх корисних та добрих справах та починаннях, на облаштованій ділянці місцевого озера протягом усього літа проводяться заняття з плавання для дітей шкільного та дошкільного віку.

Як ствержує директор Залозецького центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Богдан Омельчук, який організував та безпосередньо проводить такі заняття для дітлахів у Залізцях: "Уміння плавати — життєво необхідна навичка для людини будь-якого віку. І загалом, плавання є однією з важливих складових гігієнічно-оздоровчого, лікувального значення та активного відпочинку для дітей та дорослих".

Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" для проведення занять надав дошки для плавання, буйки для обгородження місць для купання, круги, надувні нарукавники. Цей інвентар Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" доправив до місць проведення занять, а також забезпечив і методичною літературою з рекомендаціями щодо методики навчання дітей плаванню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #"Школа плавання" #фізична культура

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...