![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
12:00, 14 серпня 2015 р.
На Тернопільщині розпочалася проща родин мігрантів. Паломники долатимуть 220 кілометрів
Сьогодні розпочалася десята ювілейна проща родин мігрантів із Самбора до Зарваниці. О сьомій ранку відбулася Свята Літургія в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Самборі, далі паломники вирушили в духовну мандрівку.
Люди долатимуть впродовж дев’яти днів з чотирнадцятого до двадцять третього серпня двісті двадцять кілометрів, проходитимуть трьома областями: Львівською, Івано-Франківською, Тернопільською. Прочани йтимуть за маршрутом: Самбір, Городище, Грушів, Меденичі, Жидачів, Ходорів, Рогатин, Бережани, Підгайці, Золотники, Зарваниця. До Марійського духовного центру родини мігрантів прибудуть в неділю, двадцять третього серпня. Традиційно на прощу приїжджають люди з різних куточків світу, щороку їх кількість збільшується. Мета паломництва родин мігрантів – духовно відновити сімейні цінності, вимолити в Бога ласку, аби українські сім’ї зміцніли. Участь у прощі можуть взяти не тільки представники родин, яких торкнула проблема міграції, але й усі охочі, передає tv4.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...