• Головна
  • Щодня з Бучаччини на молокозавод в Тернополі доставляють 30,5 тисяч літрів молока екстра ґатунку (фото)
14:35, 14 серпня 2015 р.

Щодня з Бучаччини на молокозавод в Тернополі доставляють 30,5 тисяч літрів молока екстра ґатунку (фото)

ТзОВ «Бучачагрохлібпром» відоме на Тернопіллі не лише як одне з кращих сільськогосподарських підприємств в галузі рослинництва, але й як компанія, яка активно розвиває тваринницьку галузь та постачає свою продукцію на спеціалізовані заводи.
Так, вже п’ятий рік поспіль товариство активно співпрацює з ПрАТ  «Тернопільський  молокозавод», щодня доставляють по 30,5 тисяч літрів молока класу «Екстра».
- ТзОВ  «Бучачагрохлібпром»  виробляє незбиране молоко,  що  за  своїми  показниками  відповідає  екстра  ґатунку  згідно  вимог  ДСТУ  3662 - 97), - розповідає заступник директора по тваринництву ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Борис Рудюк. -  Для швидкого та безпечного транспортування молока ми придбали спеціальну автомашину DAF з німецькою термоцистерною, з допомогою якої охолоджене  молоко  за  короткий час попадає до  переробного  підприємства і, що головне, при цьому  зберігає  всі  свої корисні  властивості. Щоразу після доставки молочної продукції з Бучаччини до Тернополя машину ідеально миють та дезінфікують на заводі при температурі 130 градусів. 
І хоч вантажівка DAF в експлуатації лише декілька днів, вже зараз керівництво бучацького агропідприємства говорить про намір купити ще одну одиницю аналогічного транспорту вже в наступному місяці.
За словами спеціалістів ПрАТ «Тернопільський  молокозавод», їхнє переробне  підприємство  сертифіковане  на  відповідність  вимогам міжнародного стандарту  ISO  22000:2005 (Системи  управління  безпечністю  харчових  продуктів ). Робота на заводі автоматизована – все працює злагоджено та швидко. Таким  чином,  сире цільне коров’яче молоко з Бучаччини вже через 5 - 8 годин після видоювання,  переробляється  на  готові  молочні  продукти  на  заводі. А ще за декілька годин мешканці краю мають змогу обирати з прилавків магазинів цілий ряд молокопродуктів  під  брендом  «Молокія», довіру до якого засвідчує постійний попит на споживчому ринку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Петро Гадз #ТзОВ «Бучачагрохлібпром»
ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
Оголошення
live comments feed...