• Головна
  • Чоловік винайшов новий спосіб боротьби з тернопільськими прохачами
18:30, 14 серпня 2015 р.

Чоловік винайшов новий спосіб боротьби з тернопільськими прохачами

Мешканець міста Юрій винайшов новий спосіб боротьби з тернопільськими прохачами. Містянин замість того, щоб допомогти грошима, купує їм те, на що вони нібито просять.   

Дописувач Юрій повідомив, що на автовокзалі двічі до нього підходив один і той же самий чоловік просити грошей. З вигляду прохача Юрій зрозумів, що він любить оковиту.

–       Першого разу просив гроші на їжу. Мої дії: пішов, купив пиріжок та змусив з’їсти у моїй присутності. Їв чолов’яга неохоче. Було видно, що їжа йому аж ніяк не лізе, – розповідає БезТабу тернополянин.

Через тиждень, коли Юрій чекав на автобус, той же чоловік просив грошей «на квиток у село Бірки». Та невезучий п’яниця знову підійшов до Юрія.

–       Довго не думаючи, я запропонував чоловіку купити квиток, оскільки грошей таким «екземплярам» принципово не даю, - пише Юрій.

Чоловік нарешті впізнав потенційного благодійника, довго відмовлявся. Все ж, Юрій змусив прийняти прохача «презент». Тернополянин провів п’яницю до його автобусу та відійшов у сторону, щоб подивитися, що робитиме чоловік далі.

За кілька хвилин пасажир вийшов із транспорту та побіг до каси здавати квиток. Зробити це йому так і не вдалося. Силою Юрій запроторив його назад у маршрутку та дочекався її від’їзду. Діватися бідоласі було нікуди – поїхав у Великі Бірки.

Що далі було з чоловіком Юрію невідомо.

-         Можливо залишився просити у Бірках, бо на тернопільському автовокзалі він мені більше не попадався, - пише Юрій.

Додамо, що від місцевих жителів все частіше надходять скарги на тернопільських прохачів. Люди обурюються, що працювати вони можуть так само як і усі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #прохачі #боротьба

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...