• Головна
  • У Тернополі для військових працює спеціальна «медична» гаряча лінія
20:00, 14 серпня 2015 р.

У Тернополі для військових працює спеціальна «медична» гаряча лінія

Департамент охорони здоров’я ОДА спільно з департаментом соціального захисту населення підготували Програму підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час антитерористичної операції. Вона передбачає ряд заходів щодо вдосконалення рівня надання медичної допомоги.

Зокрема, із лікарями загальної практики – сімейної медицини, лікарями – терапевтами, психіатрами, наркологами області провели конференцію на тему «Психологічна реабілітація воїнів антитерористичної операції». Відтак, медики мали змогу підвищити рівень своєї кваліфікації та покращити якість надання медичної та психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції, демобілізованим військовослужбовцям, членам сімей загиблих воїнів, ветеранам війни.


Нагадаємо, за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області звернулось 623 учасників АТО. Для проведення лікування і реабілітації учасників АТО із бюджету області закладам охорони здоров’я виділили 2 млн грн. Також із коштів у розмірі 1 млн грн, які виділили Університетській лікарні, здійснюють забезпечення медикаментами та розхідними матеріалами учасників АТО на базі даного закладу.

Довідково:

З метою координації роботи щодо надання медичної та медико-психологічної консультативної допомоги учасникам АТО та членам їх родин у департаменті охорони здоров’я працює телефонна «гаряча лінія» - (0352)25-48-76, 063 929 37 24.

Уся довідкова інформація щодо проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих розміщена на офіційному web-сайті департаменту у рубриці «Медична реабілітація осіб, що брали участь у антитерористичній операції» - http://www.doz.te.gov.ua/demobil.html.

У рубриці розміщена розроблена Дорожня карта http://www.doz.te.gov.ua/PDF/dorozhnya_karta.pdf та Пам’ятка для учасників АТО -http://www.doz.te.gov.ua/XML/270320152.htm.

Департамент охорони здоров’я ОДА проводить постійний моніторинг щодо надання зазначеної допомоги учасникам АТО, зокрема – демобілізованим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #медики #гаряча лінія #допомога бійцям

Коментарі

Оголошення
live comments feed...