• Головна
  • У Тернополі правоохоронці затримали псевдоволонтерку?
21:00, 15 серпня 2015 р.

У Тернополі правоохоронці затримали псевдоволонтерку?

Інформацію про дворічного Артура Волошина, у якого вроджена вада – двобічна хронічна глухота, журналісти знайшли на одному сайті http://zolochiv.net.

Кореспонденти передзвонили на номер мами, вказаний благодійниками на боксі.

Ольга Волошин (так назвалася вона) розповіла, що син і справді дуже хворіє, що йому потрібні гроші на лікування. Дитина, за  розповіддю мами, народилася недоношеною. Проблем зі слухом лікарі довго не помічали. Але тепер потрібно робити операцію – сума для родини непідйомна. Жінка підтвердила, що вона зверталась у Благодійний фонд за допомогою, але сказала про «Крила надії», а потім додала: «Вони раз так, а раз «Надія дітям» називаються». Також підтвердила, що гроші родині передають.

Пан Микола, який за словами волонтерки, яку правоохоронці забрали давати свідчення, є керівником волонтерів. Він представився головою Наглядової ради БО Благодійного фонду «Надія дітям» і розповів, що він таки приїхав у Тернопіль зі Львова та привіз усі документи, що підтверджують законність збору коштів волонтерами фонду для хворого хлопчика.

– Усі документи я волонтерам давав. Можливо, та жіночка щось загубила, а на посвідчення вона просто не мала фотографії, зробить, і ми їй його дамо, – каже він. – Я особисто кожен день видавав та забирав бокси з грішми у волонтерів. Час та місце, коли ті збирали допомогу для хворої дитини, вони обирали самі. Потім дзвонили мені, і я під’їжджав.

Та виникає питання: якщо чоловік зі Львова, як він може кожного дня забирати кошти особисто? Журналісти 20 хвилин також запитали, чи практикує голова наглядової ради забирати кошти на квартирі. Той зам’явся, але сказав, що, може, бувало. Коли журналіст запитала, у який саме день чоловік забирав зібрані гроші на квартирі в Тернополі, той чітко не міг відповісти. Мовляв, точно не пам’ятає, бо волонтерів багато.

Наостанок Микола Качмар (саме так він себе назвав – прим. авт.) додав, що свою діяльність вони здійснюють законно. Благодійний фонд «Надія дітям» зробив немало корисних справ.

– Ми маємо всі необхідні документи, не займаємося якоюсь протизаконною діяльністю, – наголошує він. – Тому напишіть про нас щось добре.

Перевірити, чи справді Пан Микола є головою наглядової ради у фонді, кореспонденти не змогли. На дзвінки за номером, вказаним при реєстрації у ЄДР, ніхто не відповідав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #псевдоволонтери #правоохоронці

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...