• Головна
  • Наскільки Тернопільщина готова до осінньо-зимового періоду 2015/2016 року?
20:45, 17 серпня 2015 р.

Наскільки Тернопільщина готова до осінньо-зимового періоду 2015/2016 року?

Під час відеонаради, яку 17 серпня провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна, заступник директора  департаменту  архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації – начальник управління ЖКГ Орест Куриляк поінформував про хід підготовки галузей господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року.

«Станом на 12 серпня 2015 року в районах області підготовлено 1603 житлових будинки, 836 об’єктів соціально-культурного призначення, в тому числі: 615 шкіл, 351 дитячий садочок, 44 лікарні, - констатував Орест Куриляк. - Найкраще підготовка житлового фонду проходить у Борщівському, Заліщицькому  та Тернопільському  районах. Найгірше – у  Бережанському, Збаразькому районі, Зборівському районі, Кременецькому районі».

За його словами, виконано  капітальний ремонт вулиць і доріг в населених пунктах районів на загальну суму 18,9 млн гривень.

«Найкраще проведено роботи у Теребовлянському, Борщівському  та Підволочиському районах, - наголосив начальник управління ЖКГ. -  Низькими темпами виконується ремонт вулиць  у Заліщицькому районі та  Монастириському районі».

Заборгованість споживачів за отримані послуги теплопостачання перед ОКП ТОР „Тернопільтеплокомуненерго” становить 4,6 млн гривень, в тому числі населення – 2,7 млн гривень, бюджетні установи всіх рівнів - 1,3 млн гривень.

Вказана заборгованість суттєво впливає на розрахунки теплопостачального підприємства за спожитий природний газ (станом на 10 серпня 2015 року борг становить 6,03 млн гривень).

«Найбільше заборгували бюджетні установи Тернопільського району - 637 тис. гривень, Кременецького району – 350,25 тис. гривень», - наголосив Орест Куриляк.

Також він поінформував, що з початку дії Урядової програми підтримки населення із впровадження заходів з енергоефективності (з жовтня 2014 року), яка забезпечує відшкодування частини суми кредитів залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів фізичними та юридичними особами у багатоквартирних та одноквартирних будинках, станом на 10.08.2015 року в області банками „Державний ощадний банк України” та „Укргазбанк”:видано 292 кредити фізичним особам („негазові котли”) на суму 5,1 млн гривень; 331 кредит фізичним особам (енергоефективне обладнання та матеріали) на суму  6,5 млн гривень; на розгляді 13 заявок щодо надання кредитів для ОСББ на суму  5,8 млн гривень.

З метою роз’яснення, проводиться інформаційна кампанія через засоби масової інформації.

 «Найкраще серед районів проведена інформаційно-роз`яснювальна робота у Бучацькому (39 кредитів), Чортківському (37 кредитів), Борщівському (36 кредитів), - додав начальник управління. - Найгірше у Монастирському (6 кредитів), Бережанському (7 кредитів)».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #підготовка осінньо-зимового періоду

Коментарі

Оголошення
live comments feed...