
12:00, 18 серпня 2015 р.
У Тернополі додатково встановлять ще дев’ять дитячих майданчиків
Цьогоріч в Тернополі у різних мікрорайонах міста планували встановити 18 дитячих майданчиків. Проте, у міській раді кажуть, що на прохання місцевих жителів додатково облаштують ще 9.
Зокрема, на вулиці Танцорова, Довженка, Злуки, Галицькій, Морозенка, Слівенській, Чалдаєва та Тролейбусній.
Усі проекти майданчиків узгоджують з тернополянами.
Зазначимо, що у 2015 році за кошти з міського бюджету облаштовано по одному дитячому майданчику в усіх 36 дошкільних навчальних закладах.
Ще по одному там було встановлено протягом 2013-2014 років, таким чином у кожному із закладів є по два нових дитячих майданчики.
- Цього року ми запланували встановити 27 дитячих майданчиків у дворах будинків
і 36 у дитячих садочках. У кожному із будинків, де встановлювалися майданчики, проект узгоджували із жителями та враховували їх побажання, наприклад, чи зробити більшу пісочницю, або ж облаштувати більше гойдалок і т.д., - розповів міський голова Сергій Надал.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:33, 22 квітня
19:33, 22 квітня
15:42, 25 квітня
16:23, 23 квітня
15:42, 25 квітня
live comments feed...