Шило на мило. Нардепам замінять паперове чтиво на електронне

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин пропонує замінити паперовий документообіг в парламенті на електронний, а всі зареєстровані законопроекти відсилати народним обранцям на їх власні е-мейли.

Про таку ініціативу йдеться у проекті Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради, автором якого є сам Литвин.

У пояснювальній записці, прикріпленій до вищезазначеного документу, вказано, що: «Лише за восьму сесію на друкування законопроектів на перше читання та інших супровідних документів витрачено близько 20 тонн паперу, що еквівалентно майже 400 тисячам гривень».

Виникає запитання: що будуть робити нардепи із нещодавно закупленими принтерами за більш ніж півмільйона гривень, якщо законопроект Литвина таки приймуть? Та на які електронні рідери, що замінять стоси парламентської макулатури, доведеться шукати кошти в держбюджеті?

Варто зазначити, що минулого 2010-го року подібна «комп’ютеризація» державного апарату відбулася в залі засідань Кабміну, де були встановлені ноутбуки на кожне робоче місце міністрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі