65 багатодітних жінок отримали відзнаки «Мати – героїня»

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян вручив відзнаки почесного звання «Мати – героїня» 65-ти багатодітним жінкам області.

«Наш край здавна славився традиціями виховання дітей саме у багатодітних сім'ях. І сьогодні на Тернопіллі проживає понад 8500  багатодітних сімей, в яких виховується  28608 дітей до 18 років», - сказав у своєму вітальному слові керівник області.

Він підкреслив, що місія материнства є однією із найблагородніших: «Ви подарували світові нові життя. Ви доклали чимало зусиль для того, щоб виростити та виховати своїх дітей, наставити їх на добру путь. За це Вам щира подяка, шана та доземний уклін! Сердечно бажаю Вам, наші дорогі матері, нев’янучої молодості, радості та краси, вдячності від дітей та онуків».

Валентин Хоптян зазначив, що Указами Президента 3500 тернополянок нагороджені почесною відзнакою України «Мати-героїня».

У 2011 році ще понад 860 жінкам присвоєно це почесне звання.

У листопаді цього року Глава держави підписав ще два Укази, якими відзначено 13 наших землячок.

На рахунки облдержадміністрації уже надійшло 7 млн. 810 тис. грн. для виплати одноразової винагороди, яка становить 9410 грн. Всім нагородженим матерям-героїням кошти виплачені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі