• Головна
  • Для утримання бюджетників виділили близько 38 млн. гривень із бюджету Тернополя
11:30, 19 серпня 2015 р.

Для утримання бюджетників виділили близько 38 млн. гривень із бюджету Тернополя

Зарплату освітянам і медикам Тернополя заплатять з міського бюджету. Бюджетні галузі мали б фінансуватися субвенціями від держави, втім виділяти ці гроші уряд не поспішає, нарікають у Тернопільській міській раді. На сесії для утримання бюджетників довелося виділити близько 38 мільйонів гривень із бюджету міста.

Свій бюджет Тернопіль перевиконує. Втім більшість із доходів доведеться витратити на бюджетні галузі, які б мала фінансувати держава. На черговій сесії Тернопільської міської ради проголосували за зміни до бюджету, повідомляє тв4. Те що уряд не додав грошей освітянам і медикам також довелося врахувати.

- Якщо ми весь бюджет міста, спеціальні, загальні фонди за капітальні видатки і поточні уточнили на 54 мільйони 390 тисяч, то на делеговані повноваження ми спрямували 38 мільйонів 600, – каже заступник міського голови Вікторія Остапчук

Це гроші, які мали прийти медичною і освітянською субвенціями від уряду. Більшість із виділених понад тридцяти восьми мільйонів гривень – зарплата бюджетникам.

- Ми змушені 34 мільйона наших грошей, які заробили тернополяни, замість того щоб дати на ремонти, на харчування дітей в школах – віддати на заробітну плату вчителям і лікарям. Тому що не зважаючи на наше з вами звернення до Кабінету міністрів, до прем’єра, щоб вони виконували свої головні повноваження, які передбачені законом, вони відмовляються фінансувати зарплату вчителів і лікарів. Більше того, пишуть нам у всіх листах, що рекомендовано скоротити, зменшити кількість, оптимізувати, як це називається. Ми не можем залишити своїх вчителів і лікарів без заробітної плати, тому на жаль, я вам дам просто порівняльні цифри: ми на ремонти всіх дворів витратили 26 мільйонів в цьому році, а 34 мусим віддати пану Яценюку за те, що він не знає і не відомо чим там займається для того, щоб наші вчителі получили зарплату, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал

Також у змінах до бюджету Тернополя виділили на підручники для учнів 4-7 класів більше півтора мільйона гривень, які теж не дочекалися від держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #зарплата бюджетникам #гроші
Оголошення
live comments feed...