• Головна
  • Тернопільські добровольці мають у військоматі розповісти про те, де воюють
13:15, 19 серпня 2015 р.

Тернопільські добровольці мають у військоматі розповісти про те, де воюють

Добровольцям, які воюють на Сході, радять звертатися у військовий комісаріат, щоб повідомити про своє місцезнаходження. Це допоможе уникнути непорозумінь, а бійців, які захищають Батьківщину не вважатимуть тими, хто ухиляється від мобілізації.

З офіційними повідомленнями просять звертатися у військовий комісаріат, якщо ж можливості принести особисто немає, то відправляти листи з інформацією про те, де воюють.

«Ми хоч будемо знати, якесь повідомлення прийде. У нас листи реєструються і підшиваються до справи. «Що ми воюємо на передовій, щоб нас не шукали даремно і не робили тими, хто ухиляється від мобілізації», – в даному випадку зрозуміла ситуація. Наскільки я знаю, що у нас багато добровольців, чомусь, призвалося у Новомосковському комісаріаті. Чомусь, стали на облік і, знову ж таки, там є певні порушення. Принаймі, через це військовий комісаріат той, вони не попередили, що стояли на обліку у Тернопільській області», – розповів Тернополю військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату, полковник Володимир Катинський.

У листі добровольців, які воюють на Сході, просять вказувати особисті дані: прізвище, ім’я та по батькові. Потрібно повідомити у якій частині служать і де знаходяться на обліку. Надісланий лист підшиють до облікової картки і знатимуть, що у розшук людину подавати не потрібно, оскільки не ухиляється.

Тих добровольців, які прибувають додому з передової, просять приносити офіційно у військкомат повідомлення з військової частини, що є її військовослужбовцем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #добровольці #військомат

Коментарі

Оголошення
live comments feed...