• Головна
  • На Тернопільщині люди повстали проти священика
19:30, 19 серпня 2015 р.

На Тернопільщині люди повстали проти священика

Мешканці села Кути на Шумщині майже одноголосно висловилися за перехід від Московського патріархату до української церкви.

Про це розповіла уродженка цього села у своєму листі, який опублікував Погляд.

“Пишу вам, щоб розказати про те, що відбувається в нашому селі, а саме про те, як жахливо поводять себе священики місцевої церкви московського патріархату.

Конфлікт через церкву в моєму селі був вже давно. По-перше, місцевий священик УПЦ о.Ігор Кушнірук був п’яницею і про це всі знали, тому частина селян ще тоді почали відвідувати іншу церкву (УАПЦ в м.Шумськ).

Тоді, о.Ігоря керівництво направило на покаяння в монастир, а в с.Кути було направлено іншого священика із Загаєцького монастиря. Думали, що він кращий, але вийшло, що ще гірший.

В цю п’ятницю (14 серпня) стався новий скандал. Під час служби Божої новий священик почав поминати і молитися за російського патріарха Кирила!!! Це ворог України, який підтримує і освячує тих, хто вбиває наших хлопців на сході, і закликає віддати українські землі Росії!

Я про це взнала зразу після служби, бо люди підняли скандал, і особисто разом з моїми односельчанами в той же день почала збирати підписи за перехід до української церкви. Також в неділю ми оголосили збори села біля церкви, де мешканці майже одноголосно висловилися за перехід в українську церкву.

Але новий священик зібрав маленьку групку людей і всі вихідні вони ходили по селі і підбурювати всіх проти нас, проти того, щоб громада висловлювала свою думку. Їм, я так бачу, краще молитися за Кирила і Московію.

Я вважаю, що російської (московської) церкви в Україні бути не має взагалі! Є багато українських церков: і православні і католицькі, і греко-католицькі. Нащо молитися в храмі, в якому прославляється війна і вбивство”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #священик #служба #протест

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...