• Головна
  • У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ)
17:00, 20 серпня 2015 р.

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні у Тернополі відбувся форум учасників АТО та волонтерів "Від єдності до Незалежності". В рамках заходу урочисто нагородили 20 солдатів України. Бійці були нагороджені нагрудними знаками «Учасник АТО».   

Як повідомляє прес-служба ОДА, медаллю «Учасник АТО» нагородили: Володимира Грабара (Бережанський р-н), Руслана Борисевича (Борщівський р-н),Івана Лучку (Бучацький р-н), Віталія Матвіїва (Гусятинський р-н), Ігоря Греблю (Зборівський р-н), Степана Ящишина (Козівський р-н), Івана Білосевича (Кременецький р-н), Віктора Ратушка (Лановецький р-н), Володимира Лося (Монастириський р-н), Назарія Хруща (Підволочиський р-н), Павла Тихоліза (Підволочиський р-н), Андрія Світу (Тернопільський р-н), Павла Доскоча (Чортківський р-н), Романа Шевчука (Шумський р-н), Миколи Савчинський (м. Тернопіль),Олександра Захарченка (м. Тернопіль)

Медаллю «За оборону рідної держави» нагородили:

Івана Вівчара (Заліщицький р-н),Максима Коменданта (Збараський р-н), Ігоря Медюха (Підгаєцький р-н), Олега Чорного (Теребовлянський р-н).

Під час відкриття форуму хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв України, які загинули в зоні АТО.  Як зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, в області з початку вересня 2014 року похоронено 64 Героя.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України виплачено одноразову грошову допомогу членам сімей загиблих військовослужбовців на загальну суму понад 10 млн. гривень. В області користуються пільгами 777 осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та яким надано статус учасника бойових дій, та 95 членів сім’ї загиблого ветерана війни. З обласного бюджету надано щомісячну допомогу членам сімей загиблих в АТО на загальну суму понад 70 тис. гривень», – зазначив Степан Барна.

З метою покращення соціального захисту учасників АТО та членів сімей загиблих під час подій на Сході України прийнята «Обласна програма підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки». На реалізацію даної програми в обласному бюджеті передбачено 7 млн. 50 тис. гривень.

«При облдержадміністрації діє рада підтримки учасників антитерористичної операції, відповідні ради створені в районах, які допомагають вирішувати питання соціального захисту учасників АТО та їх сімей. Надано медичну допомогу понад шестистам учасникам АТО. Для проведення лікування і реабілітації учасників АТО із бюджету області закладам охорони здоров’я виділили 2 млн. грн. На базі обласних комунальних установ створено центри з надання кваліфікованої медико-психологічної допомоги із широким комплексом реабілітаційних заходів, де пройшли реабілітацію і лікування 150 осіб. З метою захисту прав учасників АТО та членів їх сімей, спеціалістами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціальними послугами  охоплено більше, як тисячу сімей учасників АТО. З 10 серпня по 1 вересня близько 250 дітей Тернопільщини та Східних регіонів України перебувають на оздоровчому відпочинку у таборі «Лісовий», що у с. Скоморохи Бучацького району», – зазначив голова Тернопільської ОДА.  

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 2

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 2

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 3

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 3

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 4

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 4

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 5

У Тернополі на форумі «Від єдності до Незалежності» нагородили захисників України (ФОТОРЕПОРТАЖ) (фото) - фото 5

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #форум "Від єдності до Незалежності" #захисники України

Коментарі

Оголошення
live comments feed...