• Головна
  • Російська пропаганда паплюжить Тернопільщину: вигадали фейк про портрети Гітлера у військкоматах
13:00, 21 серпня 2015 р.

Російська пропаганда паплюжить Тернопільщину: вигадали фейк про портрети Гітлера у військкоматах

Інформаційні пропагандисти Кремля продовжують божеволіти.

З посиланням на пропагандистський антиукраїнський канал Росії LifeNews, який тиражує фейкові бздури, на Ютубі почали продукувати ролики із заголовками « У військкоматі Тернополя портрет Гітлера встановили під іконами», «У воєнкоматі Тернополя портрет Гітлера поставив син священика».

В одному з роликів іде просто звукова начитка наступного тексту: «Працівники Залєчєского(!!!) відділення БОРЩІВСЬКА-Залеческого(!!!) об'єднаного районного воєнкома міста Тернополя, що знаходиться на заході України, прикрасили свої кабінети портретами керівників українських націоналістичних організацій, а також Адольфа Гітлера. Про це LifeNews розповів один зі співробітників військового органу. За його словами, в кімнаті, де на стінах розмістили провокаційні плакати, часто відпочивають офіцери».

Почавши маячню інформацією про «Залєчєскоє відділення БОРЩІВСЬКА-Залеческого об'єднаного районного воєнкома міста Тернополя», пропагандисти одразу себе опустили.

Та виглядає, що в «ватників» дана інформація таки викликає інтерес і довіру –  один з роликів на Ютубі переглянули вже понад 6 тис. користувачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фейк

Коментарі

Оголошення
live comments feed...