• ФК «Тернопіль» впевнено обіграв команду Прем’єр-ліги в кубковому матчі
21:15, 22 серпня 2015 р.

ФК «Тернопіль» впевнено обіграв команду Прем’єр-ліги в кубковому матчі

ФК «Тернопіль» долає запорізький «Металург» і далі прямує Кубком України.

Такі матчі уболівальники запам’ятовують надовго. У суботу, 22 серпня, ФК «Тернопіль» протистояв прем’єрліговому «Металургу» із Запоріжжя. І, забігаючи наперед, не лише виглядав гідно в протистоянні, а й чисто і впевнено переграв авторитетного суперника!

Зі стартових секунд поєдинку ФК «Тернопіль» абсолютно без жодної поваги до гостей, кинувся на їх ворота. Кілька перших хвилин вмістили кілька ударів, кутовий, небезпечний штрафний удар і нарешті гол! Воротар гостей відбив небезпечний штрафний удар, який завдав Віталій Богданов прямо на Олександра Кіціка. Простріл Сашка вздовж воріт замкнув Сергій Полянчук - 1:0.

«Металург» спробував налагодити контргру, однак тернополяни раз за разом перехоплювали м’яча в центрі поля, обрізаючи половину гравців гостей. Та організувати гостру контратаку вдається не часто. Але все ж моменти є: після прориву лівим флангом Тараса Кривого, молодий півзахисник не точно виконав навіс, вигідний штрафний удар Віталій Богданов виконав вкрай невдало, той же Кривий красиво розібрався з двома захисниками, але випустив м’яч за лицьову лінію.

На 25-й хвилині Юрій Соколовський пройшов правим флангом, але простріл заблокували захисники - від кутового «Металург» відбився. Ще за хвилину небезпека біля воріт гостей після ауту від Дубчака. Андрій Кондзьолка скинув далі в штрафний майданчик головою, однак удар Сергій Полянчука заблокували захисники. На 32-й хвилині подачу Дубчака зліва замикав метрах в десяти від воріт Соколовський. Не влучив, на жаль, як слід по м'ячу. Через три хвилини Кіцак протягнув м’яч метрів 40 по центру до штрафного гостей, і, не входячи до карного майданчика, пробив – трішки не точно.

А далі значно активізувався «Металург», створивши кілька небезпечних моментів. Гострий прохід Татаркова справа до 11-метрової позначки - на щастя, пробив форвард гостей прямо в… свого партнера Корнєва. Згодом кутовий біля воріт «Металурга» закінчився… найнебезпечнішим моментом біля воріт господарів. Корнєв обіграв і втік від Сергія Атласюка, вийшов один на один з Сергієм Чернобаєм і пробив у поперечину. В цьому моменті тернополянам відверто пощастило. А ще за хвилину –господарям вже не пощастило. Красиву комбінацію гостей в стінку, з тонким гольовим пасом замикає Жураховський і зрівнює рахунок - 1:1. Так завершився перший тайм.

Друга половина знову розпочалася стартовим штурмом від тернополян. На першій хвилині Богданову не вистачає сантиметрів, щоб замкнути простріл в центрі воротарського майданчика. Ще за кілька хвилин неточно здалеку пробив Кондзьолка.

ФК «Тернопіль» міцно і надовго заволодів ініціативою, «Металург» навіть і не мріяв про контргру. Кілька потенційно гострих епізодів господарі просто не доводять до пуття. Але кількість врешті решт переростає в якість. Олександр Кіцак, наче слаломіст, минає кількох захисників гостей і прямо по центру «завалюється» до штрафного «Металурга». Гості в паніці виносять м’яча на кутовий. Та небезпека не минає – на подачу від Богданова на дальній штанзі очікує Ігор Курило. Оборонець тернополян виграє дуель у опікуна і несильно пробиває в дальню «дев’ятку». М’яч по дузі опускається в сітку – 2:1!

Тренер гостей кидає в бій всі резерви, але за кілька хвилин гості знову пропускають. Аут від Дубчака. В воротарському майданчику м'яч приймає Кондзьолка і скидає на Богданова. І той пробиває частокіл ніг захисників – 3:1!

«Металург» поплив. Тернополяни мають ще два гострі моменти. Соколовський з Полянчуком «викотилися» вдвох на одного захисника. Соколовський вирішив бити сам, але оборонець Лисицький заблокував його удар. Після кутового Курило знову пробивав впритул до воріт головою, воротар гостей дивом перевів м’яч в хрестовину, від якої смугастий відбився в поле.

Останні хвилини, звісно, тримали глядачів в напрузі. Та «металурги» збилися на навіси, чим полегшили завдання Курила і партнерів. Матч так і завершився перемогою тернопільських муніципалів з рахунком 3:1.

Наступний раунд кубка буде складатися з двох матчів, а це означає, що ФК «Тернопіль» ще, як мінімум, двічі випробує себе прем’єрліговим суперникам. Хто ним буде? Тепер усе в руках жеребу, повідомляє офіційний сайт клубу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію