• Головна
  • На Тернопільщині реорганізовують медичні заклади
13:00, 25 серпня 2015 р.

На Тернопільщині реорганізовують медичні заклади

На Тернопільщині до кінця року планують реорганізувати лікувально-профілактичні заклади. Ліквідують диспансер у Чорткові та відділення у Бережанах. Також зміни відбудуться через об’єднання комунальних закладів: Теребовлянської станції переливання крові і Тернопільської.

«На їхній базі створять Обласний центр служби крові. Він зможе гарантувати якість і безпеку виготовлення продуктів крові у необхідних обсягах, опираючись на стандарти, якості їх виробництва», – розповів заступник директора департаменту-начальник управління надання медичної допомоги населенню та організаційно-правового забезпечення департаменту охорони здоров`я ТОДА Віктор Овчарук.

Також планують ліквідувати Чортківський обласний шкірно-венерологічний диспансер, пише Тернопіль. Натомість, організують дерматологічний кабінет на базі Чортківської центральної районної лікарні.

Віктор Овчарук пояснив, що Тернопільський обласний шкірно-венерологічний диспансер може забезпечити реальну потребу у госпіталізації хворих на Тернопільщині.

На утримання Тернопільського обласного шкірно-венерологічного диспансеру у 2015 році з обласного бюджету передбачено 1 мільйон 200 гривень.

Оптимізація мережі та ліжкового фонду відбудеться у протитуберкульозних закладах області. Зокрема, реорганізують Тернопільську обласну протитуберкульозну лікарню села Плотича у хоспис. Ліквідують стаціонарне відділення у Бережанському протитуберкульозному диспансері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #реорганізація медичних закладів

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...