• Головна
  • Тернопільським бійцям допомагають не бути алкогольно залежними
19:30, 26 серпня 2015 р.

Тернопільським бійцям допомагають не бути алкогольно залежними

Не бути алкогольно залежними допомагають тернопільським воїнам, які повертаються із Сходу України. По суті кожен п’ятий боєць, повернувшись із зони бойових дій, через пережите, починає спиватися – така статистика.

У Тернопільському обласному наркологічному диспансері вже лікують учасників АТО із посттравматичними стресовими розладами які супроводжуються алкогольною залежністю. Бійців, їх рідних і навіть волонтерів просять не зволікати та не соромитися звертатися по допомогу, передає TV4

На приклад 2 світова війна закінчилась тим, що в нашій країні появилась алкогольна залежність, в країнах Європи наркоманія, після війни в Афганістані, ми знаємо, почалось зростання наркоманії на Україні і алкоголізму і зараз треба бути готовими до того, що війна колись закінчиться і люди почнуть повертатись назад і звертатись за медичною допомогою, допомогою від алкоголічної залежності, – каже головний лікар Тернопільського обласного наркологічного диспансера Василь Галанов.

20 %, тобто кожен п’ятий повертається із війни маючи проблеми. Причина – посттравматичний синдром. Люди після боїв, вибухів, переживши страх, поранення, бачачи смерть близьких не можуть заспокоїтися, мають депресію, відчувають тривогу, бояться, втрачають сон і тут алкоголь виявляється найдоступнішим антидепресантом. Проте він не лікує, а лише відтягує процес одужання й створює проблеми в сім’ї та суспільстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільським бійцям допомагають не бути алкогольно залежними

Коментарі

Оголошення
live comments feed...