• Головна
  • У Тернополі жінка з дитиною ледь не покалічилась через бетонну клумбу, яка стояла посеред «зебри»
13:00, 28 серпня 2015 р.

У Тернополі жінка з дитиною ледь не покалічилась через бетонну клумбу, яка стояла посеред «зебри»

Переносна бетонна клумба, з якогось дива, стояла посеред "зебри" біля "Орнави". Через неї перечепилась тернополянка з дитиною. Прохання забрати небезпечний об'єкт результату не дав. Жінка звернулась в міліцію, а також викликала швидку (бо травмувала ногу).

Приклад жінки показує, що кожному під силу вирішувати міські проблеми та виправляти порушення. Неприємність сталась близько обіду 27 серпня.

- Я йшла по пішохідному переході, який веде від дороги до "Орнави", - розповідає 20хвилин тернополянка Лілія Пелехата. - На руках я тримала трирічного сина, постійно дивитися під ноги не могла, тому ту клумбу не помітила. Крім того, передімною хтось йшов, тому... Я сильно вдарилась ногою та перечепилась, почала падати. Ледь втримала рівновагу. Якби впала, то покалічилася б сама і дитину могла травмувати.

Терноплолянка одразу звернулась в кафе, що діє в новозбудованому закладі навпроти ТЦ.

- Там запевнили, що той "елемент благоустрою" з землею в середині та засохлою рослиною не їхній, а відноситься до території "Орнави", - каже жінка. - Також сказали, що об цю річ не лише люди шпортаються, а й машини пошкоджують. Я пішла в "Орнаву". Спочатку говорила з охоронцем. Потім викликали з обіду якогось чоловіка, здається головного інженера. Я сказала чоловікові, що ця річ створює небезпеку людям і їй не місце на переході. Він сказав, що його то не цікавить і якщо мені воно заважає, я можу викликати міліцію. Розвернувся і пішов.

Жінку таке ставлення, як і небажання виправити ту проблему, обурило. Зателефонувала юристам, проконсультувалась.

- Фахівці сказали, що можна викликати мілцію, - говорить тернополянка. - Також я викликала швидку, бо нога джуе розболілась. Не розумію такого підходу людей. Я ж просто попросила забрати загрозу з переходу, бо міг ще хтось перечепитися.

Швидка приїхала швидше ніж правоохоронці. Жінку відвезли до травмпункту. Згодом туди приїхали й правоохоронці.

- Перелому не було, лише забій, - говорить пані Лілія. - Буде гематома. Ще до приїзду швидкої прийшли якісь люди, певно з "Орнави" і ту клумбу відсунули. Правоохоронці взяли вмене пояснення. Сказали, що цим дільничний буде заяматися, який прийде до мене додому. Добре, що таки забрали ту клумбу. Сподіваюсь більше ставити її не будуть. Звертатися з позовом до суду, навряд чи буду, бо на щастя травми не серйозні.

В обласній автоінспекції кореспонденти запитали чи має та "зебра" на парковці статус пішохідного переходу.

- Майданчик для паркування знаходиться за межами проїзджої частини, - пояснили там. - Тому перехід у вигляді зебри, вочевидь, зроблений швидше для нормального орієнтування водіїв, які там паркуються та людей, які йдуть в торговий центр.

Разом з тим, хоч це і не "зебра" - в розумінні закону, це визначене місце для кристування тернополянами і якісь об'єкти посеред доріжки, дійсно зайві. Особливо якщо можуть бути небезпечними. Свої права можна відстояти, а інших вберегти від проблем – радимо в подібних випадках діяти такими ж методами як тернополянка. Всі ми живемо в одному місті і повинні дбати як про його стан так і про інших людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #жінка з дитиноб #клумба #"зебра"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...